8.5 C
MaxTV Prva liga

Bouadlina ljevica i Blaževićeve obrane donijeli bod protiv Intera za prekid crnog niza
B

Inter je većinu utakmice bio bolja momčad, a Goran Blažević na vratima Slavena svojim obranama izluđivao je domaće nogometaše.

Slaven Belupo danas je gostovao u Zaprešiću gdje su došli na noge domaćinu Interu. Nakon četiri uzastopna poraza u prvenstvu tražio se pozitivan rezultat, a on je došao u vidu boda osvojenog remijem 1:1.

Inter je također želio izbjeći poraz, u prvenstvu imaju tek jednu pobjedu, a prošlo su kolo teško stradali s 4:1 od Istre u Puli.

Oba gola na utakmici postignuta su u prvom poluvremenu. Poveo je Inter golom Blaževića u 12. minuti, no njihovo vodstvo nije dugo trajalo. U 21. minuti izjednačio je Francuz Bouadla odličnim udarcem ljevicom, čime je definitivno potvrdio da raste u formi iz utakmice u utakmicu.

Inter je većinu utakmice bio bolja momčad, a Goran Blažević na vratima Slavena svojim obranama izluđivao je domaće nogometaše. Ono što nije on stigao obraniti, obranile su vratnice – Kolar i Puljić su ih dobro zatresli.

Slaven je ovim bodom došao do njih deset u ovoj sezoni te je na petom mjestu, a Inter je osmi s osam bodova.

Susret je pratilo 300-tinjak gledatelja, a vodio ga je Željko Frković iz Gospića.

Sastavi

NK Inter Zaprešić: Čović, Ottochian, Kolar, Blažević, Komorski, Mesfin, Puljić, Filipović, Brlečić, Šarić, Bosec

NK Slaven Belupo: Blažević, Jovičić, Aliti, Musa, Štiglec, Katić, Bouadla, Christensen, Savić, Heber, Ivanovski

PRAZNIK RADA Grah, koncerti i veliki sajam spremni su za Prvi svibanj u Koprivnici, evo cijelog programa

Bliži nam se Praznik rada, a u Koprivnici će građani moći nekoliko dana uživati u pripremljenom programu. U subotu počinje...