6.3 C
treća hrvatska nogometna liga istok

FOTO Koprivnica potopljena na domaćem terenu

Gosti su poveli u 13. minuti i zadržali vodstvo do kraja poluvremena, a onda u drugom poluvremenu dokrajčili Zelene.

Danas je na Gradskom stadionu Koprivnica doživjela novi potop izgubivši od Marsonije iz Slavonskog broda s 4:0.

Ovim porazom Međužupanijska liga je sve izglednija za Koprivnicu iduće sezone jer su pretposljednji sa samo 22 osvojena boda i samo nekom neviđenom serijom pobjeda mogu napredovati na tablici.

U slijedećem 25. kolu Koprivnica gostuje kod Slavonije u Požegi, a idućeg vikenda je domaćin drugoj ekipi Osijeka.

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...