Nakon 1:1 na poluvremenu, te vodstva Koprivničanaca od 2:1 početkom drugog, gosti stavljaju u višu brzinu i potpuno preokreću rezultat.

Središnji događaj petka, a moglo bi se reći i tjedna, u Koprivnici predstavlja utakmica Hrvatske i Moldavije. Bit će to prvo gostovanje, ali u ulozi domaćina, najboljih hrvatskih nogometaša u Podravini.

No, kvalitetnu uvertiru pripremnom susretu Vatrenih odradili su novinari. Revijalnu malonogometnu utakmicu odigrali su koprivnički novinari protiv reprezentacije hrvatskih sportskih novinara, a uspješniji su ipak bili reprezentativci.

Nakon 1:1 na poluvremenu, te vodstva Koprivničanaca od 2:1 početkom drugog, gosti stavljaju u višu brzinu i potpuno preokreću rezultat. Nakon dva puta po dvadeset minuta reprezentacija hrvatskih sportskih novinara slavila je s 5:2.

Početni udarac izvela je legenda koprivničkog sportskog novinarstva, Ivo Čičin-Mašansker, a s nekoliko prigodnih riječi, svima prisutnima, obratio se Mišel Jakšić, zamjenik koprivničke gradonačelnice.

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Srednje škole Koprivnica. Gledatelja 50. Suci: Josip Havaić i Zlatko Šimčić (Koprivnica).

KC NOVINARI: Ivan Brkić, Hrvoje Ružić; Nikola Grabar, Siniša Sataić, Luka Šarlija, Karlo Eisenbeisser, Matija Dolenec, Goran Obran, Vedran Tkalec, Goran Čičin-Mašansker. VODITELJ: Nikola Wolf.

REPREZENTACIJA HRVATSKIH SPORTSKIH NOVINARA: Dalibor Keler; Stjepan Balog, Hrvoje Tironi, Dubravko Miličić, Dražen Krušelj, Mario Glavan, Luka Petrinec, Marko Šivak. VODITELJ: Mladen Frančić.

STRIJELCI: 0:1 Miličić, 1:1 Čičin-Mašansker, 2:1 Sataić, 2:2 Miličić, 2:3 Obran-ag, 2:4 Petrinec, 2:5 Tkalec-ag.