10.2 C
prva hnl

FOTO Slaven promašio dva penala, Split odnio sva tri boda

Prvo je udarac s bijele točke Stevanovića u 73. minuti obranio junak utakmice vratar Jukić, a u 90. minuti Heber je iz penala pucao preko grede.

U utakmici 22. kola Prve HNL nogometaši Splita slavili su u Koprivnici protiv Slaven Belupa s 1-0 nakon što su Slavenaši promašili čak dva jedanaesterca.

Splićani su iznenađujuće došli do pobjede u Koprivnici. Prekrasan pogodak  za pobjedu postigao je Ivan Tomičić u 11. minuti kada je loptu s 20 metara efektnim volejem zakucao pod gredu vratara Blaževića.

Slaven je imao u nastavku veliki broj prilika i za uvjerljivu pobjedu, a promašili su čak i dva penala. Prvo je udarac s bijele točke Stevanovića u 73. minuti obranio junak utakmice vratar Jukić, a u 90. minuti Heber je iz penala pucao preko grede.

Tako Split i dalje ostaje crna mačka za Slavenaše.

Slaven Belupo (4-3-3): Blažević – Melnjak, Katić, Musa, Aliti – Stevanović, Christensen, Burić – Arap, Heber, Ivanovski