Powerlifting i bench press

FOTO Ultimate team Đurđevac osvojio devet zlatnih, četiri srebrne i tri brončane medalje

Prvo mjesto i zlatne medalje osvojili su: Klaudija Kapelčan, Sanja Međurečan, Tony Stjepan Baltić, Mario Filipčić, Matija Matijašić, Mario Lesjak, Hrvoj Fras, Damir Belobrk i Nenad Sikora.

Članovi đurđevačkog Powerlifting kluba Ultimate nastupili su 11. i 12.03.2017. god. na Prvom međunarodnom natjecanju u Powerliftingu i Bench pressu u Pitomači.

Đurđevački Ultimate klub predstavljalo je 17 članova kluba i to u obje discpline u kojima su ponovno dokazali da se mukotrpan trening, trud i disciplina isplatila.

Unatoč velikoj konkurenciji i sportskom nadmetanju uspjeli su ostvariti sjajne pobjede i u svojim kategorijama postići zavidne rezultate.

Drugo mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Marinela Fras (rekord u čučnju), Dino Jandrijević, Domagoj Laklija i Nikola Rak.

Treće mjesto i brončanu medalju osvojili su: Matej Jakupčić, Mateo Ivanović i Ivan Čukljaš.

Diplomu i priznanje za premijerni nastup dobio je Saša Deak koji se ujedno i zahvalio svim natjecateljima i sportašima na ugodnom sportskom ponašanju i pomoći od samog početka pa sve do kraja natjecanja.