7.4 C
Utorak, 23. travnja 2024.
atletika

FOTO Uspješni koprivnički atletičari u Ludbregu, Zagrebu i Puli

Na 10000 m kod muških deveto mjesto ukupno te prvo u kategoriji M50 osvojio je Zvonko Vrhovski sa 37:27.00.

U subotu, 18.03.2017., u povodu proslave dana grada Ludbrega održana je utrka Centrum Mundi 2017.

Trčale su se tri trke: učenička na 1400 m, te trka na 2500 m i 10000 m.

U učeničkim utrkama dječaka 5. i 6. razreda pobijedio je Jan Tisaj, drugi je bio Mateo Šegović te treći Sven Džendžo a slijedili su atletičari Luka Jug, Ivan Bebek, Petar Cenko, Jakov Jurić.

Kod djevojčica prva tri mjesta također su osvojile koprivničke atletičarke i to prvo mjesto Tara Rušak, drugo Josipa Mikulec, treće Katja Ljubić, a u trci je nastupila i Barabara Džendžo.

Kod dječaka 7. i 8. razreda Leopold Jurić zauzeo je prvo mjesto.

U utrci na 2500 m apsolutno te u kategoriji M19 pobijedio je Luka Šostarić sa 8:01.00.

Leopold Jurić je zauzeo peto mjesto, a u kategoriji M19 četvrto mjesto sa 9:00.00.

Božidar Šegović zauzeo je petnaesto, a u kategoriji M50 prvo mjesto sa 14:10.54.

Sonja Rušak zauzela je šesnaesto mjesto, a u kategoriji Ž40 treće mjesto sa 14:33.00.

U navedenoj trci nastupili su još: Jan Tisaj, Sven Džendžo, Ivan Bebek i Tihomir Bebek.

Na 10000 m kod muških deveto mjesto ukupno te prvo u kategoriji M50 osvojio je Zvonko Vrhovski sa 37:27.00. Desti je bio Zvonimir Prosenjak dok je u kategoriji M40 osvojio četvrto mjesto.

U navedenoj utrci svojih prvih 10000 m istrčale su i polaznice škole trčanja Dijana Radotović  i Martina Lauš-Lozo. Dijana je zauzela dvanaesto mjesto ukupno te šesto kod Ž30 sa 55:28.00, a Martina petnaesto mjesto ukupno te sedmo u kategoriji Ž30 sa 59:28.00.

Polaznica škole trčanja Ester Rac nastupila je 19.03.2017. u Zagrebu, na 2. Zagrebačkom proljetnom polumaratonu–ZAGREB 21 na utrci od 5 km koju je istrčala u vremenu 26:20 minuta i zauzela 5. mjesto u kategoriji Ž35, a sveukupno 21. mjesto.

19.03.2017. u Puli na Zimskom prvenstvu Hrvatske u trčanjima na stazi natjecali su se u kategoriji mlađih juniora na 800 m Marko Gregurec zauzevši 7. mjesto s vremenom 2:06.64, Albert Rušak 9. mjesto u vremenu 2:08.40 što je njegov novi osobni rekord, te Ivan Mikulić 11. mjesto s osobnim rekordom 2:09.82 .

Kao vjetar

NEVJEROJATNO Divljaci jurili kroz našu općinu, jedan nagazio 169 na sat, ni drugi nije puno zaostajao!

Velika jurnjava kroz Pitomaču zadala je glavobolju policiji tijekom jučerašnjeg dana. Kako navode, pet minuta iza ponoći radar je "uhvatio"...