14.6 C
Četvrtak, 28. ožujka 2024.
Ekipno prvenstvo Hrvatske

FOTO Na Varaždinskom polumaratonu brojni koprivnički atletičari postigli zapažene rezultate

Na Varaždinskom polumaratonu u kojem se natjecalo 450 polumaratonaca nastupili su i koprivnički atletičari i to u kategoriji seniori Marko Jertec koji je zauzeo odlično 15. mjesto s vremenom 1.24:40, a Benyamin Vuk 38. mjesto s vremenom 1:34:07.

Protekle je subote održano Ekipno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu „Varaždin 1991.“

U kategoriji muških u 40-im godinama, Zvonimir Prosenjak zauzeo je 15. mjesto s vremenom 1:33:12, dok je u kategoriji M50 Zdravko Ljubić zauzeo 27. mjesto s vremenom 2:10:36.

U utrci građani na 4800 metara nastupili su Zvonko Vrhovski koji je zauzeo 6. mjesto s vremenom 17:57 i Ratko Težak s 10. mjestom i vremenom 21:53.

U istoj kategoriji sudjelovale su i polaznice škole trčanja pod imenom Hitre drape, među kojima su se posebno istaknule treća, voditeljica škole trčanja Marija Vladušić s vremenom 22:21, i četvrta Kristina Borovac s vremenom 22:32.

U disciplinama na 400, 800 i 4800 metara natjecalo se i 25-oro Koprivnički najmlađi atletičari, gdje možemo istaknuti Evu Genter koja je na 4800 metara u kategoriji kadetkinja osvojila treće mjesto u vremenu 35:14.

Na 800 metara među 14 i 15-godišnjacima treći je Koprivničanac Petar Csik, među 12 i 13-godišnjacima prvi je bio Lovro Priselec, drugi Luka Balaško, treći Leonardo Sabolec, a tu je i treća među djevojčicama Katja Ljubić.

Od 10 i 11-godišnjakinja, imamo četiri prva mjesta – Anju Slavinić, Lauru Abolec, Taru Rušak te Rajnu Perošić, a među njihovim vršnjacima drugi dječak bio je Jan Tisaj. U kategoriji od 8-9 godina od dječaka je bio Ivan Bebek, a treća djevojčica Chiara Markić. U kategoriji do 7 godina treće mjesto među djevojčicama osvojila je Iris Merc.

Čestitamo svima!

FOTO Biciklistički klub Rotor oduševio na utrci Gravel Ludbreg s rekordnim sudjelovanjem i medaljama

Članovi Biciklističkog kluba Rotor prošlog su vikenda sudjelovali na uzbudljivoj utrci Gravel Ludbreg. Spomenimo kako je ovo bila prva utrka...