5.4 C
Prvenstvo Hrvatske u gađanju serijskim oružjem

Ivan Betlehem veteranski prvak Hrvatske u malokalibarskoj pušci
I

Na Prvenstvu Hrvatske za veteranske kategorije održanim proteklog vikenda na streljanama Vrapčanski potok i Dom sportova u Zagrebu, član Streljačkog sportskog kluba Podravka, Ivan Betlehem, osvojio je naslov državnog prvaka u disciplini serijska malokalibarska puška-ležeći stav. Ovo je treći uzastopni naslov državnog prvaka u disciplini serijska malokalibarska puška-ležeći stav za Ivana Betlehema.

Miroslav Blažek sa postignutih 159 krugova plasirao se na peto mjesto, Dražen Eisenbeisser otpucao je 149 krugova i ostvario plasman na osmo mjesto, a Željko Ivačić sa 140 krugova zauzeo je deseto mjesto na državnom veteranskom prvenstvu.

U ekipnoj konkurenciji serijskom malokalibarskom puškom ekipa S.Š.K. Podravke u sastavu: Ivan Betlehem, Dražen Eisenbeisser i Miroslav Blažek otpucala je 484 kruga zauzevši četvrto mjesto na veteranskom državnom prvenstvu. Nažalost, za osvajanje trećeg mjesta nedostajao je samo jedan krug.

U disciplini serijska zračna puška, Miroslav Blažek otpucao je 171 krug plasiravši se na sedmo mjesto, Ivan Betlehem sa 168 krugova zauzeo je deveto mjesto, Željko Ivačić sa 166 krugova ostvario je plasman na deseto mjesto, a Dražen Eisenbeisser plasirao se na šesnaesto mjesto sa 148 otpucanih krugova.

U ekipnoj konkurenciji u disciplini serijska zračna puška ekipa S.Š.K. Podravke u sastavu: Miroslav Blažek, Ivan Betlehem i Željko Ivačić otpucala je 506 krugova što je bilo dovoljno za plasman na deveto mjesto.

Ovogodišnjim nastupom na državnom veteranskom prvenstvu veterani S.Š.K. Podravke nastavili su dugogodišnji niz osvajanja državnih medalja.