6.3 C
Prvo kolo Treće HNL Istok

Koprivnica i BSK podijelili bodove na Gradskom stadionu

Nakon zaostataka od 1:0, Koprivnica se preko Kovačića vratila u dvoboj te na kraju zadovoljila s jednim bodom na otvorenju prvenstvene sezone.

Nogometaši Koprivnice u prvom su kolu Treće HNL Istok uzeli bod na domaćem terenu. Jučer, u nedjelju, ugostili su momčad BSK-a iz Bijelog Brda, a bod im je u 73. minuti donio Kovačić.

Koprivnički Zeleni dobro su izgledali većim dijelom prvog poluvremena, no gosti su ti koji su prvi slavili. U 32. minuti za neočekivano vodstvo BSK-a pobrinuo se Miličić, a do isteka 45. domaći vratar Tihelka umalo je još koji puta loptu vadio iz mreže.

Nastavak dvoboja donio je osvježene domaćine, a vidljivi trud isplatio se u 73. minuti kada za izjednačenje, a kako se ispostavilo i konačnih 1:1, pogađa Kovačić.

Podsjetimo kako su Koprivničanci u srijedu odradili i naporni dvoboj u Kupu protiv Croatije iz Đakova koji je završio tek nakon izvođenja jedanaesteraca.

Drugo trećeligaško kolo na rasporedu je u subotu, 3. rujna, kada Koprivnica u 17.30 sati gostuje u Pleternici kod momčadi Slavije.

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...