Treća HNL

Koprivnica nadmoćna na gostovanju, nastavlja se agonija Podravine

Vodstvo Koprivničancima donio je u 33. minuti Leko, dok su u drugome poluvremenu rezultat povećavali Haračić, Tucaković iz kaznenog udarca, a posljednji, četvrti, pogodak ponovno je bio djelo Leke.

Nogometaši Koprivnice u 29. su kolu Treće HNL s visokih 4:0 svladali osmoplasiranu momčad Slavonije u Požegi i kolo prije kraja osigurali najmanje 13. ligašku poziciju.

Ludbreška Podravina seriju loših rezultata nastavila je i u Belišću gdje je istoimeni domaćin slavio s čak 7:0. Bio je to 11. poraz Ludbrežana u 14. proljetnoj utakmici, ali i 19. ukupno. Ne računajući posljednju Mladost iz Antina, koja je skupila tek četiri boda, Podravina je uvjerljivo najlošija momčad ove sezone.

U posljednjem prvenstvenom kolu, 4. lipnja, Koprivnica dočekuje Vukovar, a Podravina Croatiju iz Đakova.