7.4 C
Utorak, 23. travnja 2024.
Treća HNL

Koprivnica ‘petardom’ ispraćena iz Vukovara, Podravini bod u Đakovu

Nogometaši Koprivnice u današnjem su 15. kolu Treće HNL Istok teško poraženi u Vukovaru. Istoimeni domaćin bio je bolji s 5:0. Susret između Croatije iz Đakova i ludbreške Podravina završio je podijelom bodova, 2:2.

Koprivničanci već u drugoj minuti susreta primaju pogodak, a rezultat na kraju prvog poluvremena iznosi visokih 4:0 u korist Vukovaraca. Do kraja utakmice domaćini su još jednom zatresli mrežu Zelenih koji su doputovali sa samo 14 igrača.

Na zahtjevnom gostovanju u Đakovu Ludbrežanima je nedostajalo pet minuta koncentracije za povratak kući s punim plijenom. Bešenić i Valjak pogodili su za vodstva od 1:0 te 2:1, da bi domaći Novoselić u 85. minuti postavio konačnih 2:2.

Nakon prvog poraza u posljednjih pet utakmica, momčad Koprivnice pala je na 15., pretposljednju, poziciju, dok Podravina trenutno zauzima 13. mjesto s 15 osvojenih bodova, jednim više od Koprivničanaca.

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...