treće kolo prvenstva rukometašica

Lagana pobjeda Podravke u Osijeku
L

U današnjem susretu puno prilike za igru dobile su mlade rukometašice koje su danu priliku i iskoristile.

Podravka Vegeta večeras je uvjerljivo slavila u susretu trećeg kola nacionalnog prvenstva koji se odigrao u Osijeku protiv istoimenog domaćina.

Podravka je od prve minute suvereno gospodarila terenom i zabilježila uvjerljivu pobjedu od 40:13. S nova dva boda Podravka je ostala stopostotna i ima šest bodova i prva je na ljestvici.

Istaknula se Nemaškalo sa šest golova, Karlovčan je zabila pet, a Zadravec, Papac i Debelić su dodale po četiri gola.

OSIJEK – PODRAVKA VEGETA 13:40 (9:19)

OSIJEK – Sportska dvorana Zrinjevac. Gledatelja: 150. Suci: Robert Magić i Sandro Špiranec (Trnovec Bartolovečki). Nadzornik HRS-a: Mensur Seferović (Zagreb).

OSIJEK: Tomšić (2+-), Banović (6+0); Putnik, Zirn 1, Liović, Šijaković, I. Guskić 1(1), Bešenić, Krajnović 2, E. Guskić 2, Jeršek 1, Maras 3, Špoljarić 2. TRENER:Zdravko Lovač.

PODRAVKA VEGETA: Jukić (18+0), Kapitanović (-); Zadravec 4, Dežić 2, Karlovčan 5, Krsnik 1, Milošević 3, Džono 3, Nemaškalo 6, Mrđen 2, Papac 4, Vidak 2(1), Pavlović 2, Gugić 2, Debelić 4. TRENER: Goran Mrđen.

SEDMERCI: Osijek 2(1), Podravka Vegeta 1(1).

ISKLJUČENJA: Osijek 0 minuta, Podravka Vegeta 8 minuta (Mrđen, Pavlović, Gugić, Debelić).

ŽUPANIJSKE LIGE

Uzdrmani Đelekovčani u derbiju dočekuju prvoplasirane Picoke, Novovirovci se nadaju novoj pobjedi protiv Vojakovčana

Uskrsni vikend donosi i nova uzbuđenja na nogometnim travnjacima diljem županije, a derbi 16. kola Prve županijske lige igra...