4.3 C

Ne znamo i Kifulje pobjednici turnira odbojke na pijesku Cerine Studena Open
N

100711-odbojka-mU petak i subotu odigrane su završne utakmice prvog turnira odbojke na pijesku Cerine Studena Open, koji je u organizaciji Koprivničke udruge za rekreativni sport i gradskog poduzeća Trg održan na sunčalištu Gradskih bazena Cerine u Koprivnici.

U oba dana publika je imala prilike vidjeti zanimljive odbojkaške oglede, a posebno uzbudljivo bilo je u subotu, kad je u muškoj konkurenciji nakon nastupa u skupinama na rasporedu bilo razigravanje za konačni plasman.

U finalu je momčad Ne znamo pobijedila Novake sa 2:0, dok je u borbi za treće mjesto momčad Plahinek svladala Mangupe rezultatom 2:1.

U ženskoj konkurenciji natjecanje je završilo ranije. Prvo mjesto pripalo je Kifuljama koje su ostvarile sve tri pobjede, druge su bile Lepeze, treće Košarkašice, a četvrto mjesto osvojila je ekipa pod nazivom Čikitas.

Po tri prvoplasirane ekipe u muškoj i ženskoj konkurenciji po završetku natjecanja dobile su nagrade i medalje. Najboljim odbojkašima priznanja je uručila direktorica Trga Martina Golčić, dok je nagrade najuspješnijim odbojkašicama predao Zdenko Perošić iz Koprivničke udruge za rekreativni sport.