19 C
Prva HRL

Podravka Vegeta s lakoćom nadigrala Dugo Selo

Sve igračice Podravke Vegete dobile su priliku, a svaka se barem jednom upisala u listu strijelaca.

Rukometašice Podravke Vegete s lakoćom su stigle do nove pobjede. U današnjem 17. kolu Prve HRL s uvjerljivih 35:20 nadigrale su gostujuću ekipu Dugog Sela 55 i s 32 osvojena boda ostale vodeće na ligaškoj ljestvici.

Ekipa Podravke Vegete na svome je terenu dočekala neugodni sastav Dugog Sela 55, koji je u 14. kolu uzeo bod drugoplasiranoj Lokomotivi, no od početka utakmice znalo se na čiju će stranu otići bodovi u ovome ogledu.

Koprivničanke su do prvog vodstva stigle u trećoj minutoj susreta i više ga nisu ispuštale. Dora Krsnik s četiri pogotka predvodila je u prvome dijelu raspoloženi i kreativni napad, dok su Kapitanović i Milenković na vratima skupile pet obrana, dovoljno da se stvori značajnija prednost. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 17:9 u korist Podravke.

Nastavak dvoboja razvijao se u istome ritmu, a priliku su dobile sve igračice, te se svaka barem jednom upisala u listu strijelaca. Mlađe igračice utakmicu su privele kraju i pokazale da se na njih može ozbiljno računati.

Pet pogodaka postigla je Franković, četiri su dodale Krsnik i Nemaškalo, a četiri igračice protivničku mrežu tresle su tri puta. Sve tri vratarke skupile su ukupno 11 obrana.

U idućem kolu, 27. veljače, Koprivničanke gostuju kod varaždinske Koke.

ČETVRTA HNL SJEVER

Cvetkovčani izraziti favoriti protiv Kloštrana, i Ferdinandovčani se nadaju „lakim” bodovima protiv Legrađana

Sve utakmice 17. kola Četvrte hrvatske lige Sjever zbog uskrsnih blagdana igraju se sutra, u subotu u 15.30 sati. U...