10.2 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.
počeo je proljetni dio natjecanja u hnl-u

Slaven Belupo minimalno poražen od Dinama golom iz penala

U 41. minuti Sigali je pucao s desetak metara, lopta je na putu do gola pogodila Tadića u ruku i sudac je odmah pokazao na bijelu točku, a najstrožu kaznu za Modre realizirao je Armin Hodžić.

Slaven Belupo izgubio je u prvom kolu nastavka prvenstva na Maksimiru od Dinama s 1:0 golom Hodžića iz jedanaesterca u 42. minuti utakmice.

U prvom poluvremenu Dinamo je bio bolja momčad, ali imao je samo premoć u posjedu dok nije složio niti jednu stopostotnu šansu, ali ipak su zabili gol pred kraj poluvremena.

Drugo poluvrijeme Slaven je bio ravnopravniji suparnik u nekim dijelovima imao i više od igre, ali nisu ozbiljnije priprijetili vratima Dinama.

Tako je Dinamo sretno i spretno ubilježio tri boda dok će Slaven bodove potražiti u idućem kolu kada mu u subotu u goste stiže fenjeraš Split.

SLAVEN BELUPO (4-3-3): Blažević – Stevanović, Christensen, Heber, Aliti, Purić, Burić, Katić, Tadić, Ivanovski, Musa