županijske nogometne lige

Slijedi kolo bez velikih derbija, u Drnju dvoboj dva Tomislava

23:30h
0
Podijeli objavu
Nk Osvit - Nk Tomislav
Tomislav iz Drnja bio je uvjerljiv na startu sezone // Foto: Ivan Brkić

Svi navedeni susreti počinju u 15 sati osim utakmice u Đelekovcu koja kreće u 10 sati.

Nakon vrlo uzbudljivih utakmica u prvom proljetnom kolu županijskih liga slijedi nam nastavak prvenstva utakmicama 15. kola.

Dvije utakmice igrat će se u subotu i to u Prvoj županijskoj u Kalinovcu će se susresti domaćin i Prekodravac iz Ždale, a u Drugoj županijskoj ligi Miklinovec ugošćuje posljednju Viktoriju iz Vojakovca.

Sve ostale utakmice igraju se u nedjelju.

U Prvoj ligi u nedjeljno jutro u Đelekovec domaćem osvitu na megdan stiže Panonija iz Peteranca, a u popodnevnom terminu vodeći Tomislav iz Drnja je izraziti favorit protiv imenjaka iz Svetog Ivana Žabna kao i drugoplasirana Mladost iz Kloštra protiv Drave iz Novigrada.

Borac će u Imbriovcu ugostiti neugodnu Slogu iz Ivanca, a probuđeno kunovečko Bratstvo fenjeraša Fugaplast iz Gole.

Mladost će pak u Molvama tražitiprve bodove protiv legradskog Graničara.

U Drugoj županijskoj nema nekog ekstra jakog para. Nakon prošlotjednog prekida, oslabljena Reka ugostit će Cveleov Starigrad, dok GOŠK iz Gotalova gostuje u Mokricama kod Hrvatskog bojovnika.

Mladost je u Sigecu favorit protiv Gornje Rijeke isto kao i Lipa u Hlebinama protiv Omladinca iz Herešina. U Koprivnici kod Tehnike gostuje Prugovac, a vodeći Ferdinandovac ide po nova tri boda kod Mladosti u Koprivničke Brege.

Svi navedeni susreti počinju u 15 sati osim utakmice u Đelekovcu koja kreće u 10 sati.

1.ŽNL, 15. kolo:
19.03.2017 10:00 Đelekovec: Osvit – Panonija
19.03.2017 15:00 Drnje: Tomislav – Tomislav SIŽ
19.03.2017 15:00 Imbriovec: Borac – Sloga
18.03.2017 15:00 Kalinovac: Kalinovac – Prekodravac
19.03.2017 15:00 Kloštar: Podravski Mladost – Drava
19.03.2017 15:00 Kunovec: Bratstvo – Fugaplast
19.03.2017 15:00 Molve: Mladost-Molve – Graničar

2.ŽNL, 15. kolo:
18.03.2017 15:00 Koprivnica: Miklinovec – Viktorija
19.03.2017 15:00 Mokrice Miholečke: Hrvatski bojovnik – GOŠK
19.03.2017 15:00 Sigetec: Mladost – Gornja Rijeka
19.03.2017 15:00 Koprivnica: Tehnika – Prugovac
19.03.2017 15:00 Reka: Reka – Starigrad
19.03.2017 15:00 Hlebine: Lipa – Omladinac
19.03.2017 15:00 Koprivnički Bregi: Mladost – Ferdinandovac

Podijeli objavu