V

Ovog vikenda bili su aktivni u gotovo svim kategorijama košarkaši Koprivnice.

M-11 liga, prijateljski susret:

KK Koprivnica – KK Međimurje 25:35

Poraz najmlađe ekipe Koprivnice od Međimurja. Jedna loša četvrtina domaće ekipe odlučila je pobjednika ove utakmice. Izjednačena utakmica u tri četvrtine, puno trke i zabave za najmlađe košarkaše obje ekipe. Kod domaćina bolji Šarić Marko, Bukvić i Vrabec uz prve koševe na jednoj utakmici jednog od najmlađih Horvata, a kod gostiju Šarić N. i Beuk.

M-14 regionalna liga, 1. kolo:

KK Koprivnica – KK Vindija 51:71

Treći poraz Koprivnice u nizu. Neuspješno otvaranje regionalnog prvenstva za Koprivnicu. Sam tijek utakmice do zadnje minute treće četvrtine nije dao ni slutiti ovakvom porazu mlađih kadeta Koprivnice. Izjednačena prva četvrtina, odlična druga i solidna treća do minutu prije kraja gdje nastaje krah. Koprivnica ulazi u zadnju minutu treće četvrtine sa 11 poena prednosti, imala je prednost i od 15-16 poena, a onda preokret jedna trica Vindije, dvije izgubljene lopte za još jednu tricu i polaganje gostiju i u zadnju četvrtinu se ulazi sa prednosti od 3 poena, a onda nastaje raspad ekipe koja zadnju četvrtinu gubi sa 31-8 i pobjeda odlazi u Varaždin. Nažalost ekipa koja je pobijedila 10 utakmica u nizu u samo 15-tak dana gubi tri važne utakmice za redom. Kod gostiju bolji Vujović, Pavlic i Kovačić, a kod domaćina Stajku sa 28 poena i 19 skokova.

A-2 liga, 16. kolo:

KK Koprivnica – KK Podravac 72 : 109

Pobjeda Podravca u Koprivnici. Borbena Koprivnica suprotstavila se vodećoj momčadi Podravca i odigrala solidnu utakmicu, ali više od časnog poraza, s obzirom na mladu momčad nije se moglo očekivati. Kod Podravca bolji Zadravec S. i Šiprak, a kod Koprivnice Zlatar, Vedriš i Antolić.