4. Trofej Koprivnice // Mladi podravski plesači pokazali zavidno umijeće i osvojili ‘hrpu’ medalja
4

U koprivničkoj srednjoškolskoj dvorani proteklog je vikenda održano natjecanje u standardnim i latinsko-američkim plesovima 4. Trofej grada Koprivnice. Nastupilo je 100-tinjak parova iz 21 kluba.

U svojim kategorijama sudjelovao je i ŠPK Koprivnica. Par Ivan Komušanac i Gabrijela Zagorščak u kategoriji osnovci D3 osvojili su prva mjesta i zlatne medalje u obje plesne discipline. Na prvom svom turniru u kategoriji osnovci D1 do svog prvog zlata došao je i plesni par Fran Sinković i Barbara Vukotić u kategoriji latinsko-američkih plesova.

Luka Đaković i Nicol Eršeg osvojili su drugo mjesto u standardnim plesovima, dok su u latinsko-američkim plesovima osvojili brončanu medalju.

Josip Betlehem i Karla Šmitlehner, pak, u visokoj kategoriji C mlađa mladež u standardnim plesovima bili su četvrti, a u latinsko-američkim plesovima bili su drugi i osvojili srebrnu medalju.

Koprivnički plesni klub i ovim putem poziva sve uzraste učenike u sportsku školu standardnih i latinsko-američkih plesova. Svi zainteresirani mogu se javiti na broj mobitela 092/176-74-66 ili utorkom, četvrtkom i petkom u malu dvoranu Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski u Koprivnici od 19 sati.

Na kraju dodajmo i da su pobjednici i nositelji ovogodišnjeg Trofeja grada Koprivnice u latinsko-američkim plesovima u najjačoj kategoriji – odrasli A – bili Filip Debelec i Marijeta Rimay iz ŠPK Tip-Step iz Siska, a u najjačoj kategoriji u standardnim plesovima, u kategoriji odrasli B naslov je odnio par Bruno Gale i Lora Lonić iz ŠPK Takt Varaždin.