Active Commerce i ŽNK Repaš obranili naslove prvaka KC lige

22:11h
0
Active Commerce // Foto: Kc liga - Karim Jarnjak

Izuzetno uzbudljiva peta sezona KC lige okončana je u subotu 13. kolom i neizvjesnom završnicom u kojoj se odlučivalo o prvome mjestu u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Na kraju je naslov prvaka KC lige obranio Active Commece, koji je utakmicu s CB-om Mala čuča/Toxic okončao bez pogodaka.

Uslijedio je susret Inducte ++ i CB-a Golf, u kojem je Golf, iako je nastupio bez zamjene, odigrao do kraja pošteno i pobijedio s 1:0 pogotkom Rumeka. Inducta je imala odlične prilike, pogađala je i okvir vratiju, ali na kraju nije uspjela izbjeći poraz te se morala zadovoljiti drugim mjestom.
Nakon isteka posljednje minute tog susreta uslijedilo je veliko slavlje igrača Active Commercea, koji su osvojili treći naslov prvaka KC lige, a ujedno su i prva momčad koja je obranila naslov prvaka. Maloj čuči pripalo je treće mjesto.

U borbi za opstanak Orient Silver/Lory vodio je s 3:0 protiv Udruge za mali nogomet Koprivnica i na kraju ipak odigrao 4:4 te završio na posljednjoj poziciji. Stoga su Sedma sila/Alpe-Adriatours i MNK Potoljik mogli odigrati utakmice bez opterećenja jer su i jedni i drugi tim rezultatom sačuvali status, a slavila je Sedma sila s 2:1 nakon preokreta.

Uoči dodjele medalja pravi spektakl pružile su dvije iskusne momčadi, CB Cezar i NK Romantičari, a Cezar je pobijedio s 5:3.

ŽNK Repaš // Foto: KC liga - Karim JarnjakKod žena je drugu godinu zaredom naslov prvakinja osvojioŽNK Repaš, koji je u posljednjem susretu odigrao 1:1 s Prekodravcem. Tri ženske ekipe osvojile su isti broj bodova, bile su izjednačene i u međusobnom omjeru, pa je o naslovu prvakinja odlučivala razlika pogodaka, a tu je najbolji bio Repaš. Drugo mjesto osvojile su cure iz KKC Pixel, a bronca je otišla u Drnje.

Nakon posljednje utakmice pete sezone KC lige nagrade, medalje i priznanja ekipama i najboljim pojedincima dodijelili su zamjenik gradonačelnice Koprivnice Mišel Jakšić, predsjednica Zajednice športskih udruga grada Koprivnice Jasmina Stričević te predsjednik Hrvatskog mininogometnog saveza Bruno Alpeza.

NAJBOLJI STRIJELAC – ŽENE: Anita Varga (ŽNK Repaš) – 8 pogodaka

NAJBOLJA GOLMANICA: Marica Korolija (KKC Pixel)

NAJBOLJA IGRAČICA: Mirna Purić (ŽNE Drnje)

FAIR-PLAY – ŽENE: ŽNK Iskre

NAJBOLJI STRIJELAC: Dražen Milojević (MNK Potoljik)

NAJBOLJI GOLMAN: Tomislav Zalar (Inducta ++)

NAJBOLJI IGRAČ: Saša Hrenić (Inducta ++)

FAIR-PLAY: Bimbo

REZULTATI I STRIJELCI 13. KOLA:

Bimbo – Emma Vita 2:3

(Korošec, Kelek / Harmadi 2, Dombaj)

Grad Koprivnica – Petgrad 4:2

(Ištvan, Kovaček, Toth, Hegedušić / Perko 2)

Orient Silver/Lory – Udruga za mali nogomet Koprivnica 4:4

(Ramljak, Virovec, Kuruc, Lukač / Petričević 2, Milivojević, Gaži)

MNK Potoljik – Sedma sila/Alpe-Adriatours 1:2

(Milojević / Čičin-Mašansker, Horvat)

CB Mala čuča/Toxic – Active Commerce 0:0

Inducta ++ – CB Golf 0:1

(Rumek)

NK Romantičari – CB Cezar 3:5

(Kuzmić, Fusić, Zrinski / Omrčen-Čeko 2, Napan, Sović, Sertić)

ŽENE:

ŽNK Prekodravac – ŽNK Repaš 1:1

(Bartolović – ag / A. Varga)

LJESTVICA

1. Active Commerce         13  8  3  2  30:17  27

2. Inducta ++                  13  8  2  3  30:11  26

3. CB Mala Čuča/Toxic       13  7  4  2  23:15  25

4. CB Cezar                      13  7  1  5  55:45  22

5. CB Golf                        13  5  4  4  25:20  19

6. NK Romantičari             13  6  1  6  30:22  19

7. Emma Vita                   13  5  4  4  34:31  19

8. Bimbo                         13  6  0  7  22:23  18

9. UMN Koprivnica             13  5  2  6  34:36  17

10. Grad Koprivnica           13  5  2  6  29:38  17

11. Petgrad                     13  3  4  6  21:24  13

12. S. sila/Alpe-Adriatours  13  3  4  6  17:27  13

13. MNK Potoljik              13  3  2  8  23:42  11

14. Orient Silver/Lory        13  2  3  8  23:42    9

LJESTVICA – ŽENE

1. ŽNK Repaš            8  6  1  1  17:2   19

2. KKC Pixel              8  6  1  1  14:2   19

3. ŽNE Drnje             8  6  1  1  10:1   19

4. ŽNK Kapljice          8  5  1  2  10:8   16

5. ŽNK Mladost          8  2  2  4    5:6     8

6. ŽNK Prekodravac    8  0  5  3    3:8     5

7. ŽNK Iskre              8  0  4  4    1:9     4

8. ŽNK Lipa               8  0  4  4    0:10   4

9. Podravske gazele    8  0  3  5    1:14   3

STRIJELCI

13 – Milojević (MNK Potoljik)

12 – Dombaj (Emma Vita), Sertić (CB Cezar),

11 – Begić (NK Romantičari), Omrčen-Čeko (CB Cezar), Petričević (UMN Koprivnica)

10 – Žardin (Active Commerce)

9 – Ogrizović (Active Commerce), Hrenić (Inducta)

8 – Rumek (CB Golf), Sović (CB Cezar)

7 – Hontić, Dlaka (UMN Koprivnica), Jozić (Emma Vita), Kuzmić, Fusić (NK Romantičari)

6 – Marić (Inducta), Mikolaj (CB Cezar), Lukač (Orient Silver/Lory), Napan (CB Cezar), Harmadi (Emma Vita)

5 – N. Radiček, Perko (Petgrad), Strmecki (Grad Koprivnica), Šimunović (Inducta), Toth, Kovaček (Grad Koprivnica), Horvat (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Ramljak (Orient Silver/Lory)

4 – Obradović, Beši, Škvorc, Korošec (Bimbo), Kolarić, Ištvan (Grad Koprivnica), Mat. Mežnarić, Pintar, Banek (CB Mala čuča/Toxic), Kukolja (Emma Vita), Jazvec (CB Golf), Kišiček, Šarlija (CB Cezar)

3 – Cestarić-Jerković, Virovec (Orient Silver/Lory), Popijač, Medenjak (Petgrad), Mesić, Lončarić (Active Commerce), Međimorec (CB Cezar), Suvalj (Inducta), Bunić, Evačić (CB Mala čuča/Toxic), Zbodulja (MNK Potoljik), Andrašić (Emma Vita), Ledinko, Dotov, Zagrajski (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Jankić, Šimunić (CB Golf), Milivojević (UMN Koprivnica), Zrinski (NK Romantičari)

2 – Blažeković (Emma Vita), Matišić, Perić, Gaži (UMN Koprivnica), Radoš (Bimbo), Novak, Coi (Grad Koprivnica), Tušek, Petrović (Active Commerce), Golenja (NK Romantičari), Šimunić (Petgrad), Maljak, Kuruc (Orient Silver/Lory), K. Trnski, Mat. Trnski (CB Golf), Podoreški, Bukvić (MNK Potoljik), Peričić (Inducta ++)

1 – Jakupić (Active Commerce), Eršetić, Hrpalo, Kovačić (MNK Potoljik), Rukavina, Šokec (Inducta), Franjkić, Kapetanić (Orient Silver/Lory), Mar. Trnski, Borić (CB Golf), Jurenec (UMN Koprivnica), Sminderovac, Hegedušić (Grad Koprivnica), Škrinjar, Sinković, Čičin-Mašansker (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Tucaković, Crnac, Horvat (NK Romantičari), Brckan, Mar. Mežnarić, R. Fulir, I. Fulir, Kovaček (CB Mala čuča/Toxic), D. Radiček, Turina, Sremec (Petgrad), Krstitović, Gajski, Bošnjak (Bimbo)

Autogol – Škvorc (Bimbo), Marković, Kapetanić (Orient Silver/Lory)

STRIJELCI – ŽENE

8 – A. Varga (ŽNK Repaš)

6 – Prečko (ŽNK Repaš)

5 – Golubić (KKC Pixel)

4 – Purić (ŽNE Drnje), V. Tudić (ŽNK Kapljice)

3 – Varović (ŽNE Drnje), Vadla (KKC Pixel)

2 – I. Kirilenko, R. Kirilenko (KKC Pixel), Škriljak, Rusan (ŽNK Kapljice), A. Draganić (ŽNK Mladost Bregi), M. Varga (ŽNK Repaš)

1 – Geršić, Posavec (KKC Pixel), J. Amon, Stančir, M. Amon (ŽNE Drnje), M. Milojević, Kovačić, M. Šegrc (ŽNK Mladost Bregi), Derežić (ŽNK Iskre), I. Tudić, Đipalo (ŽNK Kapljice), Vedriš (ŽNK Repaš), Horvat, K. Grčić (ŽNK Prekodravac), Notersberg (Podravske gazele)

Autogol – Bartolović (ŽNK Repaš)

čitam...