Anja Šimunčić, Hrvoje Kuzmić, rukometašice i ronioci najbolji sportaši županije

12:00h
0
120220-sportasizupanije

Križevačka atletičarka Anja Šimunčić i ribič koprivničke Šoderice Hrvoje Kuzmić primili su u ponedjeljak u Križevcima priznanja za najbolje sportaše Koprivničko-križevačke županije u 2011. godini.

Zajednica sportova Koprivničko-križevačke županije izabrala je Podravku Vegetu za najbolju žensku ekipu, dok je u muškoj konkurenciji najuspješniji bio Ronilački klub Šoderica iz Koprivnice.

U kategoriji perspektivnih sportaša izabrani su kuglačica Podravke Ana Jambrović te Luka Đurđ iz ronilačkog kluba Šoderica.

Za najbolje sportaše s invaliditetom proglašeni su ženska ekipa u elektronskom pikadu Udruge tjelesnih invalida Đurđevac i kuglački klub Udruge tjelesnih invalida Đurđevac, a pojedinačno Nada Mesar i Vladimir Grošanić iz Đurđevca.

Tradicija je županijskog izbora i proglašenje najuspješnijeg trenera i zaslužnog sportskog djelatnika. Križevački atletski stručnjak Drago Palčić iz AK Križevci je najuspješniji županijski trener, dok je zaslužni sportski djelatnik je Josip Šikić, predsjednik Zajednice športskih udruga Križevaca i predsjednik Košarkaškog kluba Radnik iz Križevaca.
Za iznimno postignuće u 2011. godini posebno priznanje primila je kadetska postava Streljačkog kluba Križevci.

Svečanost je organizirala Zajednica sportova Koprivničko-križevačke županije, a priznanja su najboljima uručili župan Darko Koren i predsjednik županijske Zajednice sportova Stanislav Lovković.

Goste je pozdravio i križevački gradonačelnik Branko Hrg, a u ime nagrađenih zahvalio je Josip Šikić.

120220-rkpodravkaNAJBOLJA ŽENSKA EKIPA
Rukometni klub Podravka, ekipa Podravka Vegeta
 

NOMINIRANI
Rukometni klub Đurđevac
Seniorska postava Ženskog kuglačkog kluba Podravka
Seniorke Športsko-ribolovnog kluba Koprivnica
Seniorke Košarkaškog kluba Podravac iz Virja

 

120220-rk_sodericaNAJBOLJA MOMČAD
Ronilački klub Šoderica
 

NOMINIRANI
Moto klub Karas team, Kozarevac
Seniori Motociklističkog kluba Križevci
Seniori Streljačkog kluba Radnik, Đurđevac
Prva momčad NK Slaven Belupo

 

120220-kz-sportasice

NAJBOLJA SPORTAŠICA

Anja Šimunčić (Atletski klub Križevci)
 

NOMINIRANE
Anita Dergez (Športski karate klub Đurđevac)
Tatjana Štajduhar (Športski ribolovni klub Koprivnica)
Jelena Talan (Boks klub David, Koprivnica)
Miranda Tatari (Rukometni klub Podravka)

 

120220-najboljiNAJBOLJI SPORTAŠ
Hrvoje Kuzmić (Športsko ribolovni klub Šoderica)
 

NOMINIRANI
Dario Markač (Streljački klub Radnik, Đurđevac)
Danijel Miklečić (Fitness klub Body Fit, Križevci)
Renato Novosel (Motociklistički klub Križevci)
Vladimir Šoštarić (Ronilački klub Šoderica)

 

120220-kz-perspektivnePERSPEKTIVNA SPORTAŠICA
Ana Jambrović (Športski kuglački klub Podravka, Koprivnica)
 

NOMINIRANE
Ivana Babić (Streljački športski klub Podravka)
Larissa Kalaus (Rukometni klub Podravka)
Vanesa Kovačić (Streljački klub Radnik Đurđevac)
Petra Šarić (Teniski športski klub Koprivnica)

 

120220-kz-perspektivniPERSPEKTIVNI SPORTAŠ
Luka Đurđ (Ronilački klub Šoderica)
 

NOMINIRANI
Rudolf Kralj (Atletski klub Križevci)
Leon Međimorec (Športsko-ribolovni klub Karas, Kuzminec)
Marko Sokač (Šahovski klub Picok, Đurđevac)
Filip Vusić (Hrvački klub Podravka, Koprivnica)