Vatreno krštenje

Atletičar Goran Gregurec nastupio na međunarodnom veteranskom natjecanju u Ptuju, zauzeo 7. mjesto
A

Svoje krštenje kao hrvatski reprezentativac imao je atletski veteran Goran Gregurec. Nastupio je prvi put kao reprezentativac Hrvatske na međunarodnom natjecanju u Sloveniji.

Natjecanje se održalo u Ptuju, a veteranski natjecatelji i natjecateljice bili su iz šest europskih zemalja, Češke, Švicarske, Austrije, Mađarske, Slovenije i Hrvatske.

Bodovala se muška ekipa, ženska ekipa i sveukupni plasman zajedno. Goran Gregurec natjecao se u kategoriji na 1500 metara i osvojio 7. mjesto sa postignutim vremenom 4:47.55 minuta. Svojim rezultatom osvojio je 6 bodova, koji su dijelom zaslužni za plasman muške ekipe na 5. mjesto sa sakupljenih 100,5 bodova, jedno mjesto ispred posljednje Švicarske.

U sveukupnom poretku muškaraca i žena zajedno, hrvatska atletska veteranska reprezentacija također je zauzela peto mjesto.