4.3 C
Petak, 19. travnja 2024.
zagrebački velesajam

Atletičari AK Koprivnica nastupili na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske u kružnim trkama za mlađe kategorije
A

Ove subote na Zagrebačkom velesajmu održano je Dvoransko prvenstvo Hrvatske u kružnim trkama za mlađe kategorije na kojem je Atletski klub Koprivnica nastupio sa sedamnaest atletičara.

Anja Slavinić (28,10) i Marija Gašparić (31,57) srušile su svoj osobni rekord u kategoriji kadetkinja na 200 metara. Istu utrku istrčale su i Tena Šaško s vremenom 30,84; Elena Ožegović 31,90 te Josipa Mikulec 52,88.

Utrku 200 metara kadeti odlično su istrčali limači Petar Jagić s vremenom 33,59 i Jakov Jurić s vremenom 33,75. U istoj utrci nastupio je i Petar Cenko koji je zbog malog neopreza bio diskvalificiran.

Utrku 400 metara za mlađe juniorke Lana Ramljak je istrčala u vremenu 1:40,52 dok je Luka Šostarić u utrci na 400 metara mlađi juniori srušio osobni rekord s vremenom 57,21 i zauzeo deseto mjesto.

U utrci na 600 metara za kadetkinje Tara Rušak je zauzela deveto mjesto s vremenom 1:51,38; Laura Sabolec 15. mjesto s vremenom 1:54,31 a Tea Šaško osamnaesto mjesto  s vremenom 1:57,53.

U utrci na 800 metara mlađi juniori odlični su bili Albert Rušak koji je zauzeo četvrto mjesto s vremenom 2:08,77, Ivan Mikulić s vremenom 2:16,55 te zauzeo peto mjesto dok je Petar Csik bio šesti s vremenom 2:25,94.