5.4 C
Četvrta liga

Bači opet u elementu, nakon dosuđenog mu penala i vodstva svoje momčadi ‘popio’ direktan crveni
B

Susret je počeo na klupi, a u igru je ušao u 59. minuti. Samo osam minuta kasnije izborio je i jedanaesterac, a tom prilikom 'počastio je suca s nekoliko uvreda'.

Drnjanski Tomislav probudio se nakon nekoliko kola te su sada na ugodnom šestom mjestu. U posljednjih pet kola imaju četiri pobjede i jedan neriješen ishod, ponajviše zahvaljujući Horvatinoviću koji se dobrano raspucao. Osim Horvatinovića, Drnje u napadu ima i Bačija, dobro znanog topnika županijskih liga.

Iako neporecivog nogometnog umijeća, Bači je uvijek imao problema sa sucima i neistomišljenicima. Tako je bilo i ove nedjelje u utakmici protiv Zdenke. Susret je počeo na klupi, a u igru je ušao u 59. minuti. Samo osam minuta kasnije izborio je i jedanaesterac, a tom prilikom ‘počastio je suca s nekoliko uvreda’.

Zabio je i gol u 80. minuti, za 4-0, no to ga nije zadovoljilo. Dvije minute kasnije sudac Trupina pokazao mu je direktan crveni karton. Kako piše u službenom zapisniku utakmice, razlog je ‘vrijeđanje i psovanje majke glavnom sucu u prekidu igre, a isti je po izlasku sa terena isto ponavljao’. Utakmica je završila pobjedom Drnja 4-0.

S obzirom da se radi o direktnom crvenom kartonu Bači će sigurno dobiti dvije utakmice kazne, a možda i više poradi razloga isključenja. Čeka se odluka disciplinskog suca, no jedno je sigurno. Treneru Žuljiću Bači će jako nedostajati u idućem kolu kada Drnje gostuje u Ferdinandovcu.