Badminton: Mladi na turniru Zagrebačke lige
B

Podmladak Badminton kluba Koprivnica nastupio je prošle nedjelje na turniru Zagrebačke badmintonske lige koji centru Turbo Limač na Zagrebačkom velesajmu. BK Koprivnica je nastupio sa pet predstavnika; u konkurenciji dječaka 5. i 6. razreda nastupio je Artur Samardžić, u konkurenciji djevojčica 7. i 8. razreda nastupila je Lucija Frančić, a u konkurenciji dječaka 7. i 8. razreda bila su čak tri predstavnika: Leon Bedeković Arnaut, Jan Barić i Sven Frančić.

Najbolji rezultat ostvario je Artur te u konkurenciji 15 igrača osvojio peto mjesto. Odlična je bila i Lucija koja je na kraju osvojila osmo mjesto, ali uz mogući puno bolji plasman budući da je u kvalifikacijskoj grupi dva meča izgubila na dva poena razlike (22:24, 20:22). Odlični su bili i dečki i u velikoj konkurenciji od 21 igrača osvojili deseto (Leon), 12. (Jan) i 16. mjesto (Sven).

Dosad najbrojniji nastup podmladka BK Koprivnica bio je uspješan, a s iskustvom i upornošću, u klubu se nadaju da još bolji rezultati neće izostati.

Čestitamo svima!

FOTO Biciklistički klub Rotor oduševio na utrci Gravel Ludbreg s rekordnim sudjelovanjem i medaljama

Članovi Biciklističkog kluba Rotor prošlog su vikenda sudjelovali na uzbudljivoj utrci Gravel Ludbreg. Spomenimo kako je ovo bila prva utrka...