16.3 C
Četvrta liga Bjelovar - Koprivnica - Virovitica

Belobrk i Topolčić donijeli tri boda Picokima u Rovišću
B

Posljednja utakmica četvrtog kola Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica igrala se u nedjelju u Rovišću. Graničar iz Đurđevca stigao je u Rovišće koje ove sezone još ne zna za pobjedu, a tako je ostalo i nakon ove utakmice.

Gosti su poveli pod sami kraj utakmice, Belobrk je pogodio u 75. minuti za gostujuće vodstvo 0-1, da bi Topolčić u 89. minuti povisio na 0-2 i potvrdio pobjedu gostiju. Sudac je podijelio po tri žuta kartona svakoj momčadi, isključenja nije bilo.

Graničar je tako upisao treću pobjedu ove sezone, dok Rovišće još nema bodove u ovoj sezoni. U idućem kolu Rovišće gostuje u Garešnici, dok Picoki dočekuju Viroviticu.