7.9 C
hrvatski kup

Bogojević i Glavčić pogurali Farmaceute u četvrtfinale kupa na kriminalno lošem terenu u Bijelom Brdu
B

Težak teren više je odgovarao domaćima, sprečavao je goste da razviju pas igru. Lijepu šansu sredinom prvog dijela imao je Glavčić, no odbijenu loptu poslao je preko gola.

Na kriminalno lošem terenu u Bijelom Brdu kod tamošnjeg BSK-a gostovao je koprivnički prvoligaš Slaven Belupo. Igrala se osmina finala Hrvatskog kupa. Farmaceuti su krenuli u sastavu 3-5-2, a ne može se reći da je Stipić dao priliku igračima koji su manje igrali. Dokaz je to da je kup shvaćen maksimalno ozbiljno.

Na golu je bio Ježina, u obrani Božić, Paracki i Mikulić (izašao na početku, ušao Goda), bočni su bili Radivojević (koji je brzo zamijenio mjesta s Godom) i Bogojević, u vezi Glavčić, Puclin i Radivojević, dok su za golove bili zaduženi Lima i Ejupi.

Težak teren više je odgovarao domaćima, sprečavao je goste da razviju pas igru. Lijepu šansu sredinom prvog dijela imao je Glavčić, no odbijenu loptu poslao je preko gola. U 44. minuti Glavčić je fantastično pucao u same rašlje, no domaći vratar Ilinčić još bolje je to izvadio i spasio gol, bio je samo korner.

Na početku drugog dijela Mihaljević je sjajno pucao glavom, no Ježina je obranio najbolju priliku domaćina u susretu. Izborili su Slavenaši korner u 59. minuti nakon kojeg se najbolje snašao Bogojević i zabio za 0-1. Stvar je dovršio Glavčić lijepim pogotkom u 79. minuti, nakon dodavanja Lime Glavčić gađa u sami kut BSK-ova gola i postavlja 0-2.

Hrvatski kup, osmina finala, 30. listopad, 14 sati:

BSK – Slaven Belupo 0-2

REKREACIJA

Na Uskrsni ponedjeljak će i biciklisti doći na svoje, priprema se jedinstvena utrka

Turistička zajednica grada Đurđevca i Turistička zajednica područja Dravski peski na uskrusni ponedjeljak organiziraju biciklijadu. Utrka starta s dvije lokacije,...