6.5 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.
Treća HRL Sjever

U borbenoj utakmici Hangarovci svladali najopasnijeg konkurenta za naslov, pao RK Ivanska
U

Koliko je utakmica bila borbena govori i podatak o isključenjima, bilo je čak 26 minuta isključenja.

Rukometaši Koprivnice – Hangar18 u nedjelju su u gimnazijskoj dvorani igrali utakmicu protiv Rukometnog kluba Ivanska. U napetoj i borbenoj utakmici bolja ekipa bila je ona koprivnička. Slavili su Hangarovci s 2 gola razlike, 26-24.

Koliko je utakmica bila borbena govori i podatak o isključenjima, bilo je čak 26 minuta isključenja. Na samom početku gosti su poveli 1-5, ali domaća ekipa je to brzo anulirala i vratila na 6-6. Poluvrijeme je završilo prednošću domaćina 14-12.

Uraganski početak drugog poluvremena Hangarovcima je donio prednost 19-12, a nakon 54. minute kada je bilo 26-20, Koprivničanci ubacuju u brzinu manje te na kraju upisuju pobjedu 26-24.

Najefikasniji igrač domaćina je bio Šumandl s 8 pogodaka, dok je kod gostiju 10 golova zabio Šibarić.