5.4 C
ljubljana

Budućnost okrenula Podravkino vodstvo iz prvog poluvremena i nanijela Koprivničankama drugi poraz na Kandijinom memorijalu
B

Danas je na rasporedu drugi dan memorijala Vinka Kandije kada će sve četiri momčadi odigrati preostale utakmice. Jučer su u večernjim satima igrale po jednu, dok će danas svaka momčad igrati jednu prijepodne i jednu navečer. Podravkašice su jučer poražene od domaće ekipe Krim Mercatora s 33-28.

Danas su u 12 sati na parket ljubljanske dvorane izašle rukometašice Podravka Vegete i one crnogorske Budućnosti. Crnogorke su jučer minimalno poražene od zagrebačke Lokomotive (24-23).

U drugoj utakmici protiv BudućnostiPodravka je na poluvremenu imala vodstvo 12-11, međutim do kraja utakmice Budućnost je uspjela preokrenuti rezultat na 18-19 i upisati svoju prvu pobjedu na Kandijinom memorijalu, dok će Podravka prvu pobjedu tražiti večeras protiv Lokomotive.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...