Srijeda, 24. travnja 2024.

Budućnost i bez Popović prejaka za Podravku
B

100904-tatari-mPodgorička Budućnost u ovom trenutku je prejaka za Podravku, pa čak i kad igra bez najbolje pojedinke, povratnice Bojane Popović.

Vidjelo se to u subotu prijepodne, na prvoj utakmici 2. kola Samaržijina memorijala, u kojoj su crnogorske rukometašice zabilježile sigurnu pobjedu, koja će im vjerojatno biti dovoljna za osvajanje prvog mjesta na koprivničkom turniru.

Budućnost je od početka bila u vodstvu, imale su i po tri pogotka prednosti. Podravka je u 27. minuti povela sa 14:13, a na odmor otišla s prednošću od jednog pogotka. No, to je bilo sve, jer su gošće iz Podgorice odigrale koncentriranije u početku nastavka, stisnule su obranu, a dobro je na branila i bivša podravkašica Knezović.

Kod Podravke je previše igračica bilo ispod razine koja je potrebna za pobjedu u ovako jakoj utakmici, a pet minuta prije kraja trener Hrupec kao da se pomirio s porazom, pa je u igru ubacio i mlađe igračice.