8.5 C
četvrta liga

Burno u Cvetkovcu, četiri crvena kartona i tri gola, Škaro donio pobjedu Pitomači protiv Picoka, Virje pobijedilo
B

Već drugo kolo zaredom Picoki su igrali lokalni derbi. Danas su gostovali kod Pitomače koja je u tjednu poražena u pretkolu državnog kupa.

Drugo kolo Četvrte lige danas je započelo nešto ranijim susretom Tehničara iz Cvetkovca i križevačkog Radnika. Razlog tome bila je utakmica Slavena i Hajduka koja se igrala u 18.30, stoga su oba kluba izašla u susret navijačima koji su željeli pogledati obje utakmice. Dvoboj na Starom bregu započeo je u 16 sati.

Ono što je obilježilo ovaj derbi svakako su četiri crvena kartona, dva kod domaćina, dva kod Križevčana. Poveli su domaći preko Grabara već u sedmoj minuti, da bi u 34. zaiskrilo između Vukonića i Rumenjaka. Glavni sudac obojicu je poslao na prijevremeno tuširanje. I sa smanjenim brojem igrača na terenu Križevci su uspjeli izjednačiti. Odmah kako se krenulo u drugo poluvrijeme Jandrašec je vratio stvari na početak zabivši za 1-1.

Već u 50.-oj minuti Halavuk je dobio drugi žuti i ostavio Tehničar na samo devet igrača. Činilo se kako bi Križevci mogli do punog plijena, no pogrešku je napravio Pavličević u dresu Križevaca i tako ostavio svoju momčad Križevaca na devet igrača dobivši drugi žuti karton. Igrač odluke bio je Mihael Balaško koji je u 84. minuti zabio za pobjedu domaćina i nova tri boda Cvetkovčana.

Mladost iz Kloštra Podravskog gostovala je u Virovitici kod istoimenog kluba. Domaćin je ipak slavio s 4-2, a za Kloštar su zabijali Golubić i Tenjeri.

Već drugo kolo zaredom Picoki su igrali lokalni derbi. Danas su gostovali kod Pitomače koja je u tjednu poražena u pretkolu državnog kupa. Kada se pogleda rezultat, ne može se reći da je poraz u kupu ostavio traga na igračima Pitomače. Nakon 90 minuta slavili su 2-1. Škaro je zabio oba za domaćine, dok je Belobrk zabio jedini pogodak Picoka.

Virovski Podravac ugostio je Tomislav iz Bereka na svom travnjaku. Pobijedili su Virovci s 4-1, dva je zabio Sabol, a po jedan su dodali Šklebar i Šignjar.

Sutra svoj prvi domaći susret igra Ferdinandovac protiv Papuka.