16.3 C
dvorana srednje škole

Castrum osvojio veteransku comfort Zimsku ligu, sutra doznajemo tko kući nosi glavnu nagradu, evo rasporeda
C

U nedjelju će se igrati polufinala i finale koje je po programu na rasporedu u 19.30 sati.

Ekipa Castruma pobjednik je veteranske Pan Zimske lige u kategoriji Comfort! U finalu su uvjerljivo svladali Romantičare, bilo je 3-0. Treće mjesto zauzeo je Amadeus koji je u prvoj utakmici jučerašnjeg dana svladao Active Comerc 1-4.

Ono mrvu bitnije, odigrani su susreti osmine finala i sad su poznati svi četvrtfinalisti koji na parket izlaze danas.

Cvjetno je s naizgled rutinskih 2-0 bilo bolje od Puls Night bara Stock, dok su Art metali MNK Junajted svladali Tiskaru Dikopa MC Plus nakon penala, u regularnom dijelu bilo je 2-2. Malonogometaši Kotoribe s 3-1 su bili bolji od Agro kuće vrtni centar, dok je u posljednjem susretu dana u četvrtfinale nakon penala prošao križevački Replay.

Danas su na rasporedu četvrtfinala seniora, te finale veterana u PRO kategoriji. Program kreće u 16 sati, prvo se igraju dvije utakmice četvrtfinala, zatim veterani izlaz na parket (utakmica za treće mjesto i finale), a onda se vraćaju seniori odigrati svoja četvrtfinala.