6.5 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.
napeti derbi

ČETVRTA LIGA Gašparov ponovno čovjek odluke, kloštranska Mladost nadjačala Picoke u zadnjim trenucima utakmice
Č

Gosti su uspjeli izjednačiti u posljednjem dijelu drugog poluvremena, Stanković se pokazao kao najspretniji i zabio za 1-1 u 78. minuti.

U Kloštru Podravskom danas se igrao derbi Četvrte lige između domaće Mladosti i đurđevačkog Graničara. U boljoj su formi domaći igrači, što je pokazala i današnja utakmica.

Prvi pogodak na utakmici završio je u mreži Picoka. Strijelac je bio Tenjeri u 26.-oj minuti. Gosti su uspjeli izjednačiti u posljednjem dijelu drugog poluvremena, Stanković se pokazao kao najspretniji i zabio za 1-1 u 78. minuti.

Čovjek odluke ponovno je bio Matija Gašparov. U 73. minuti ušao je u igru umjesto strijelca prvog gola Tenjerija te je svojoj momčadi donio tri boda i veliko slavlje samo dvije minute prije isteka devedesete.

U preostalom susretu Četvrte lige slavio je Predavac protiv Tomislava iz Bereka.