7.1 C
CRO CUP

Članovi Karate kluba Podravka osvojili dvije medalje na jakom turniru u Maloj Subotici
Č

Turnir je održan u Sportskoj dvorani Osnovne škole Mala Subotica u organizaciji Karate kluba Globus iz Čakovca.

Članovi Karate kluba Podravka iz Koprivnice prošlog su vikenda nastupili na jakom, 16. po redu turniru Cro Cup koji se održao u Maloj Subotici.

Turnir je održan u Sportskoj dvorani Osnovne škole Mala Subotica u organizaciji Karate kluba Globus iz Čakovca, a u vrlo jakoj konkurenciji nastupilo je čak 585 natjecatelja iz 53 kluba iz tri države.

karate klub podravka koprivnica

Martin Budna osvojio je treće mjesto u kategoriji dječaka od 11 do 12 godina do 44 kilograma, dok je kata tim Podravke u sastavu Ena Čičin-Mašansker, Zana Čičin-Mašansker i Tea Piljak zauzeo treće mjesto u ekipnoj disciplini kata u konkurenciji djevojčica starosti od 11 do 12 godina.

Optužnica

Kupio 5,3 kilograma ilegalnog duhana, može i do godinu u zatvor!

Čak i godinu dana zatvora može dobiti jedan 55-godišnjak kojeg je policija "ulovila" u kupnji ilegalnog duhana. Osim što...