7.4 C
Utorak, 23. travnja 2024.

Croatia Open: Vusić drugi, Frankol treći
C

U organizaciji Hrvatskog hrvačkog saveza i Saveza hrvačkih sportova Grada Zagreba u subotu je u Zagrebu u dvorani SŠD Pešćenica održan tradicionalni 20. po redu Međunarodni turnir Croatia Open za kadete u hrvanju grčko-rimskim načinom.

U doista jakoj međunarodnoj konkurenciji Podravku su na ovom natjecanju predstavljala četvorica hrvača pod vodstvom trenera Miroslava Mihalca.

Najuspješniji bio je Filip Vusić koji je nastupom u kategoriji do 54 kilograma osvojio drugo mjesto. Treći je bio Filip Frankol u kategoriji do 46 kilograma, a Luka Mihalec u kategoriji do 63 kilograma i Petar Morić u kategoriji do 69 kilograma nažalost ostali su bez plasmana.

Izgubili su prvu borbu, a kako njihov protivnik nije ušao u finale, njima je bilo onemogućeno da kroz repasaž dođu do boljeg plasmana.

Za napomenuti je da su Luka Mihalec, Filip Vusić i Filip Frankol ujedno na ovom turniru nastupali za kadetsku reprezentaciju Hrvatske iako ih je u svim borbama vodio trener Mihalec.

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...