6.3 C

Damir Jambrušić s dva kasna pogotka spasio Koprivnicu od poraza protiv Bjelovara
D

U posljednjoj ovogodišnjoj utakmici na domaćem travnjaku nogometaši Koprivnice odigrali su neriješeno s Bjelovarom.

Gosti su poveli već u 5. minuti pogotkom Ivana Vinkovića, a nakon toga Zeleni su propustili nekoliko matnih situacija.

Tri minute prije kraja Mario Pavec pogodio je za 0:2 i izgledalo je da je sve na Gradskom stadionu riješeno, ali Koprivnica se nije predavala te je u ludoj završnici uspjela doći do izjednačenja.

U 89. minuti Damir Jambrušić je iz blizine pogodio mrežu nakon ubačaja Tucakovića, a isti igrač pobjegao je obrani gostiju u drugoj minuti sudačke nadoknade i izjednačio na konačnih 2:2.

U posljednjem jesenskom kolu Koprivnica gostuje kod Slatine.

Momčad Podravca iz Virja u subotu je doživjela visok poraz na gostovanju kod Poleta u Svetom Martinu na Muri, domaćin je slavio sa 4:0. Podravac će na ovogodišnjem oproštaju od svojih navijača sljedeće subote ugostiti Viroviticu.

Navijači Bjelovara sa zanimljivim imenom // Foto: Koprivnica.netTREĆA HNL-SJEVER, 14. KOLO

KOPRIVNICA – BJELOVAR 2:2 (0:1)

KOPRIVNICA – Gradski stadion. Gledatelja 250. Sudac: Strusa (Virovitica).

KOPRIVNICA: Marković, Tucaković, Đurec, Brzoja, Martinčić, Bukovac (od 55. Brcković), Takač, Manojlović, Šimunić, Potroško (od 75, Maljak), Horvatinović (od 55. Jambrušić). TRENER: Goran Mikolaj.

BJELOVAR: Kakša, Nreca, I. Vinković, Kristić, Kuprešak (od 87. Obradović), Ljubić, Šibenik, Pavec, Katić (od 75. Jasenko), Nađ, Stanković (od 60. D. Vinković). TRENER: Mario Holiček.

STRIJELCI: 0:1 Vinković (5), 0:2 Pavec (87), 1:2 Jambrušić (89), 2:2 Jambrušić (90).

ŽUTI KARTONI: Brzoja (Koprivnica), Stanković, Ljubić (Bjelovar).

REZULTATI 14. KOLA TREĆE HNL-SJEVER: Koprivnica – Bjelovar 2:2, Polet – Podravac 4:0, Virovitica – Rudar 1:0, Mladost (Ž) – Mladost (P) 5:0, Podravina – Varaždin 2:0, Međimurje – Nedelišće 4:0, Graničar – Čakovec (17. XI.), Croatia – Slatina (17. XI.).

REDOSLIJED: 1. Podravina 30, 2. Međimurje 30, 3. Croatia 28 (-1), 4. Bjelovar 27, 5. Mladost (Ž) 25, 6. Koprivnica 25, 7. Virovitica 24, 8. Podravac 19 itd.

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...