Dan sporta Srednje škole Koprivnica

22:46h
0
120318-dansporta

Prošlog petka održan je Dan sporta Srednje škole Koprivnica.


U Sportskoj dvorani Srednje škole od jutarnjih do popodnevnih sati trajala su sportska nadmetanja u kojima su sudjelovali učenici, ali i profesori.

Košarka: Srednja škola – Obrtnička škola (m)  34 – 50

Srednja škola: Pinkle, Slamić, Filjar, Petras, Slatina, Golubić, Veljanovski, Molnar, Trnski, Jurkić

Obrtnička škola: Breški, Horvat, Sabol, Sremec, Loborec, Kapusta, Kožulić, Brtan, Bolčević, Bulakaj, Mihoković, Hrenić

Utakmica 4 x 7 min.

Voditelji : B. Borić i R. Gojković

Odbojka : Srednja škola – Gimnazija „Fran Galović“ (ž)  0 – 2

Srednja škola: Galešić, Rukelj, Tot, Crnac, Čulić, Klučarić, Gašparić, Čižmak, Šimunić, Pejak, Ritoša, Marković

Gimnazija Fran Galović: Valent, Svržnjak, Peti, Ledinski, Pranjić, Šerbetar, Božić, Golubić

Utakmica na dva seta

Voditelji : B. Telebar i N. Kušenić

Rukomet : Srednja škola – Gimnazija „Fran Galović“ (m)  12 – 18

Srednja škola: Kemenović, Strajnić, Petras, Čolak, Požgaj, Peričić, Loparić, Markulinčić, Blašković, Cmrk, Filjar, Bebek

Gimnazija Fran Galović: Stančin, Peić, Kušević, Haramija, Juratović, Jambrušić, Milek, Hmelina, Kovačić, Tetec, Polančec

Utakmica : 2 x 15 min.

Voditelji : I. Sedlanić i F. Šalamon

Mali nogomet – „Najbolji u gradu“

Otvoreno međurazredno prvenstvo Srednje škole na kojem sudjeluju po dvije prvoplasirane ekipe Srednje škole, Obrtničke škole i Gimnazije „Fran Galović“ (nakon već odigranih međurazrednih natjecanja u malom nogometu)

Srednja škola

3a razred: Šijak, Jurkić, Držajić, Puhač, Lacković, Štragelj, Maljak, Klasan

2e razred: Lukačić, Kranjec, Pozder, Šimek, Ostojčić, Blašković, Grašić

Obrtnička škola:

All Stars: Zajec, Gača, Mađarić, Kovač, Brzoja, Habijanec, Posavec, Ganžulić

4a1: Lovković, Matić, Capek, F.Međimorec, V.Međimorec, Kemenović, Kečkeš, Bošnjak, Filipović

Gimnazija Fran Galović:

4c,f razred: Prvčić, Plahinek, Milek, Sminderovac, Embreuš, Jambrušić

3f razred: Bošnjak, Majtanić, Bukovac, Špoljarić, Mićunović, Mužina

Dvije grupe po tri ekipe, utakmica za 1. i 3. mjesto

Ukupno 8 utakmica po 10 min. što sa pauzama iznosi 90 min.

Voditelji : B. Borić, R. Gojković, N. Kušenić

Rezultati utakmica:

Za 3 mjesto: 2e – 3a 0-0 (na šesterce 1-0) – oba razreda su iz Srednje škole

Za 1 mjesto:4a1 Obrtničke škole – 3f Gimnazije  2 -2 (3-2 na šesterce)

Najbolji razred u malom nogometu srednjih škola u gradu Koprivnici je 4a1 Obrtničke škole. Od igrača istakli su se Lovković iz tog razreda, te Mužina iz 3f razreda Gimnazije.

Mali nogomet : Srednja škola – Gospodarska škola Varaždin (GOŠK)

3 – 2

Utakmica : 2 x 15 min. Voditelj: B. Borić i M. Kobal

Srednja škola: Kemenović, Oštrek, Sakač, Blašković, Pejković, Sminderovac, Lacković, Živčec, Šestak, Kučan, Balažinec

GOŠK: Novak, Ivanek, Pongrac, Vuković, Hirš, Kovačić, Dumbović, Kostelac, Sokser, Postonski

Odbojka –  profesorice : Srednja škola – Gimnazija Fran Galović + Obrtnička škola   0 – 2

Srednja škola : K.Ostriž, M.Gregurić, S.Maletić, M.Blažek, I.Nevjestić, I.Pavela

Gimnazija+Obrtnička škola: M.Tomac-Rojčević, N.Kušenić, S.Delimar, T.Kancijan, J.Geršić, J. Jež, M..Golubić

120318-dansporta-publikaMali nogomet : Profesori Srednje škole – Novinari Koprivnice 6 – 3

Srednja škola: Sabolek, Borić, Kuruc, Odak, Lovrenčić, Dodlek, Sedlanić, Šikić

Novinari: Jurčić, Eisenbeisser, Sušenj, Stupar, G. Čičin-Mašansker, B. Čičin-Mašansker, Barać, Wolf

Utakmica : 2 x 15 min.

Voditelji: B. Borić i K. Eisenbeisser

U Danu sporta Srednje škole aktivno je sudjelovalo 150 učenika i 20 profesora uz popunjene tribine učenika koji su bodrenjem pomagali svojim kolegama.

čitam...