sve lige

DELEGIRANJA Određeni suci za novo prvenstveno kolo, pogledajte tko dijeli pravdu

Neke utakmice imat će tri suca, dok će se neki morati zadovoljiti samo jednim.

19:00h
0
Foto: Zvonimir Markač

ČETVRTA LIGA BJ – VT – KC

Čazma – Graničar Đurđevac
Sudac: Dinko Cafuta
I pom. sudac: Ivona Majstorović
II pom. sudac: Domagoj Majstorović

Radnik-Križevci – Tomislav Berek
Sudac: Boris Vidalina
I pom. sudac: Maja Ferić
II pom. sudac: Damir Herent

Slatina – Podravac Virje
Sudac: Češko Đorđević
I pom. sudac: Alen Lagundžija
II pom. sudac: Ivan Jurić

Garić – Pitomača
Sudac: Bruno Ritoša
I pom. sudac: Nikola Novak
II pom. sudac: Aleksandra Vitelić

Virovitica – Ferdinandovac
Sudac: Stjepan Hruškar
I pom. sudac: Graziano Višić
II pom. sudac: Patrik Tkalčević

Mladost Kloštar Podravski – Tehničar Cvetkovec
Sudac: Ante Vicić
I pom. sudac: Branislav Grujić
II pom. sudac: Dario Šantić

PRVA ŽNL

Tehnika – Mladost Molve
Sudac: Kovačev Mihael
I pom. sudac: Vrabelj Zoran
II pom. sudac: Punčec Marko

Prekodravac – Graničar Legrad
Sudac: Juriša Dejan
I pom. sudac: Huđ Ivan
II pom. sudac: Posavec Perica

Bratstvo Kunovec – Miklinovec 
Sudac: Ritoša Bruno
I pom. sudac: Sminderovac Kristijan
II pom. sudac: Dević Goran

Drava Novigrad Podravski – Kalinovac
Sudac: Martinčić Ivana
I pom. sudac: Rođak –Karšić Sanja
II pom. sudac: Dević Goran

Tomislav-Radnik – Lipa
Sudac: Vecko Mario
I pom. sudac: Juranić Dominik
II pom. sudac: Posavec Perica

Borac – Osvit
Sudac: Gabaj Matko
I pom. sudac: Sminderovac Kristijan
II pom. sudac: Grčić Ivana

Sloga KI – Tomislav Drnje
Sudac: Dergez Marko
I pom. sudac: Mađarić Matej
II pom. sudac: Vitelić Aleksandra

DRUGA ŽNL

Hrvatski bojovnik – Rudar G
Sudac: Švagelj Dejan
I pomoćni: Iveljić Ivan
II pomoćni: Dugalija Luka

Starigrad – Panonija
Sudac: Koprić Ivan
I pomoćni: Iveljić Ivan
II pomoćni: Švagelj Dejan

Fugaplast – Omladinac H
Sudac: Blašković Lučano
I pomoćni: Kicivoj Božo
II pomoćni: Slaviček Dominik

Kalnik – Prugovac
Sudac: Hlevnjak Tomislav
I pomoćni: Zobec Luka
II pomoćni:Franjkić Ivan

Mladost Sigetec – Reka
Sudac: Brunec Mario
I pomoćni: Zobunđija Ivan
II pomoćni: Žeđa Margareta

Močile – Viktorija
Sudac: Ritoša Bruno
I pomoćni: Jakšić Edvard
II pomoćni: Topalović Danijel

Mladost Koprivnički Bregi – Podravec Torčec
Sudac: Juriša Dejan

TREĆA ŽNL

Graničar Novo Virje – Čvrstec
Sudac: Mihoci Đuro

Sabarija – GOŠK
Sudac: Milošević Robert

Zagorec – Drava PS
Sudac: Bukovčan Ivan

Drava Podravska Selnica – Sokol 
Sudac: Vrabelj Zoran

Jedinstvo – Rudar B
Sudac: Renjak Darko

Mičetinac – Gornja Rijeka
Sudac: Hontić Željko

Mladost Carevdar – Ratar
Sudac: Brunec Alen

ČETVRTA ŽNL 

Bušpan – Prigorje
Sudac: Polančec Danijel

Polet – Udarnik
Sudac: Bukvić Vladimir

Dragovoljac – Mladost
Sudac: Anušić Davor

Bilogora – Rasinja
Sudac: Punčec Marko

Radnički – Jadran-Galeb
Sudac: Fabijan Julio

čitam...