županijski klubovi

DELEGIRANJA Poznato je tko sudi i maše utakmice u nadolazećem vikendu, hoće li opet biti turbulentno kao u prošlom kolu?

Zna se tko dijeli pravdu ovog vikenda.

09:01h
0
Foto: Zvonimir Markač

Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije objavio je delegiranja za nadolazeći vikend, pa je tako poznato tko sudi koju utakmicu. Ukoliko ime nekog suca primijetite dva puta, radi se o utakmicama koje se igraju različite dane.

ČETVRTA LIGA BJ – KC – VT

Tehničar – Virovitica
sudac: Dražen Fejer
I pom. sudac: Slavko Miklečić
II pom. sudac: Patrik Tkalčević

Pitomača – Slatina 
sudac: Mario Vecko
I pom. sudac: Eduard Jakšić
II pom. sudac: Ivana Grčić

Podravac Virje – Radnik-Križevci
sudac: Bruno Ritoša
I pom. sudac: Goran Dević
II pom. sudac: Dominik Juranić

Graničar Đurđevac – Dinamo Predavac
sudac: Siniša Ličinić
I pom. sudac: Saša Ličinić
II pom. sudac: Hrvoje Selenić

Papuk – Mladost Kloštar Podravski
sudac: Tomislav Smrček
I pom. sudac: Tomislav Jeličić
II pom. sudac: Alen Jozić

Ferdinandovac – Garić / nedjelja
sudac: Zoran Špoljarić
I pom. sudac: Damir Herent
II pom. sudac: Domagoj Majstorović

PRVA ŽNL

Miklinovec – Drava NP / subota
sudac: Matočec Dario
I pom. sudac: Plantak Miodrag
II pom. sudac: Punčec Marko

Graničar Legrad – Sloga KI / subota
sudac: Juriša Dejan
I pom. sudac: Huđ Ivan
II pom. sudac: Novak Nikola

Osvit – Tomislav-Radnik
sudac: Gabaj Matko
I pom. sudac: Posavec Perica
II pom. sudac: Vrabelj Zoran

Tomislav Drnje – Tehnika
sudac: Ritoša Bruno
I pom. sudac: Martinčić Ivana
II pom. sudac: Dević Goran

Mladost Molve – Borac I
sudac: Hlevnjak Tomislav
I pom. sudac: Juranić Dominik
II pom. sudac: Huđ Ivan

Kalinovac – Prekodravac
sudac: Dergez Marko
I pom. sudac: Rođak-Karšić Sanja
II pom. sudac: Grčić Ivana

Lipa – Bratstvo
sudac: Koprić Ivan
I pom. sudac: Novak Nikola
II pom. sudac: Jakšić Edvard

DRUGA ŽNL

Rudar Glogovac – Mladost KB / subota
Sudac: Fazlić Krešo
I pomoćni: Topalović Danijel
II pomoćni: Milošević Robert

Podravac Torčec – Močile 
Sudac: Vrabelj Zoran
I pomoćni: Žeđa Margareta
II pomoćni: Zobec Luka

Viktorija – Starigrad
Sudac: Juriša Dejan
I pomoćni: Mađerić Matej
II pomoćni: Topalović Danijel

Reka – Fugaplast 
Sudac: Švagelj Dejan
I pomoćni: Vitez Valentina
II pomoćni: Bukovčan Ivan

Prugovac – Mladost Sigetec
Sudac: Blašković Lučano
I pomoćni: Vitelić Aleksandra
II pomoćni: Zobunđija Ivan

Panonija – Kalnik
Sudac: Kovačev Mihael
I pomoćni: Franjkić Ivan
II pomoćni: Dugalija Luka

Omladinac Herešin – Hrvatski bojovnik
Sudac: Fazlić Krešo
I pomoćni: Tudić Ivona
II pomoćni: Slaviček Dominik

TREĆA ŽNL

Drava PS – Mičetinac
Sudac: Hontić Željko

Čvrstec – Sabarija
Sudac: Bukvić Vladimir

GOŠK – Zagorec
Sudac: Polančec Danijel

Ratar – Drava SP
Sudac: Renjak Darko

Sokol – Jedinstvo
Sudac: Punčec Marko

Gornja Rijeka – Mladost Carevdar
Sudac: Milošević Robert

Rudar B – Graničar NV
Sudac: Vecko Mario

ČETVRTA ŽNL

Prigorje – Radnički
Sudac: Mihoci Đuro

Rasinja – Polet
Sudac: Brunec Alen

Udarnik – Dragovoljac
Sudac: Posavec Perica

Mladost VR – Bušpan
Sudac: Anušić Davor

Jadran-Galeb – Bilogora
Sudac: Fabijan Julio

čitam...