Derbi Prve ŽNL u Malom Otoku: Mladost preokretom do pobjede protiv Osvita

15:23h
0
110321-balasko

Najzanimljivija utakmica 15. kola Prve županijske nogometne lige Koprivničko-križevačke županije odigrana je u Malom Otoku, gdje je đelekovečki Osvit bio na pragu iznenađenja.


Međutim, domaći igrači nisu posustali nakon minusa od 0:2, već su preokretom stigli do važne pobjede kojom su zadržali razliku od osam bodova u odnosu na drugoplasiranu Panoniju, koja je bez problema upisala bodove u Drnju.

Borac je u Imbriovcu minimalno svladao Slogu iz Koprivničkog Ivanca, dok su Močile i Mladost iz Koprivničkih Bregi osigrali neriješeno. Kunovečko Bratstvo osvojilo je samo bod u Legradu, a gostujućim bodovima osladili su se Miklinovec i Viktorija. Herešinčani su pak poraženi u Ferdinandovcu.

Najviše pažnje u sljedećem kolu privlači dvoboj u Koprivnici, gdje će Močile ugostiti Mladost iz Malog Otoka.

REZULTATI I STRIJELCI 15. KOLA PRVE ŽNL

Mladost (Mali Otok) – Osvit 3:2
(Pokos 2, Lončarek / Lončar, Balent)
Močile – Mladost (K. Bregi) 1:1
(Bači / Krstitović)
Graničar – Bratstvo 2:2
(Vezijak, Kožarić / Balaško, Mesarić)
Drava – Miklinovec 0:1
(Janeković)
Tomislav – Panonija 2:4
(G. Petrić 2 / Hižman-Perošić 2, Lovreković, Galinec)
Ferdinandovac – Omladinac-Sloga 1:0
(Bošnjak)
Borac – Sloga 1:0
(Gregurek)
Tehnika – Viktorija 1:3
(Simatović / N. Bastašić 2, Barišić)

STRIJELCI

16 – Tomislav Balaško (Bratstvo).
14 – Boris Kuzminski (Mladost).
13 – Matej Mihelčić (Sloga) Nebojša Simatović (Tehnika).
12 – Marijo Dodik (Mladost).
11 – Bojan Brkić (Borac).
10 – Dario Glavak (Osvit), Dejvid Nukić (Mladost MO), Goran Petrić (Tomislav), Žarko Bastašić (Borac).

LJESTVICA PRVE ŽNL

SEZONA 2010/2011

kolo

P

N

I

golova

razlika

bodova

1.

MLADOST /MO/

15

13

2

0

45

20

+25

41

2.

PANONIJA /P/

15

10

3

2

41

14

+27

33

3.

BORAC /I/

15

9

3

3

41

19

+22

30

4.

MLADOST /KB/

15

8

4

3

33

22

+11

28

5.

BRATSTVO /K/

15

7

3

5

28

21

+7

24

6.

OSVIT /Đ/

15

6

5

4

39

29

+10

23

7.

FERDINANDOVAC /F/

15

7

2

6

25

22

+3

23

8.

MIKLINOVEC /KC/

15

6

3

6

16

24

-8

21

9.

MOČILE /KC/

15

4

7

4

24

32

-8

19

10.

OMLADINAC SLOGA /KC/

15

5

3

7

25

31

-6

18

11.

SLOGA /KI/

15

5

2

8

27

23

+4

17

12.

TEHNIKA /KC/

15

5

2

8

30

41

-11

17

13.

TOMISLAV /D/

15

2

5

8

25

38

-13

11

14.

VIKTORIJA /V/

15

2

4

9

17

37

-17

10

15.

GRANIČAR /L/

15

2

4

9

11

29

-18

10

16.

DRAVA /PS/

15

2

2

11

24

52

-28

8

PAROVI 16. KOLA (27. ožujka u 16 sati)

Đelekovec: Osvit – Viktorija (10:00)
Koprivnica: Tehnika – Sloga
Imbriovec: Borac – Omladinac-Sloga
Ferdinandovac: Ferdinandovac – Panonija
Drnje: Tomislav – Miklinovec
Podravske Sesvete: Drava – Bratstvo
Legrad: Graničar – Mladost KB
Koprivnica: Močile – Mladost MO

čitam...