Najava 2. kola KC lige

Derbiji Petgrada i Romantičara te Bimba i ePodravina.hr/Kosinusa

12:09h
0
Ekipa Petgrad/OPG Radiček // Foto: Karim Jarnjak (KURS)
Ekipa Petgrad/OPG Radiček // Foto: Karim Jarnjak (KURS)

Neizvjesno bi moglo biti i u susretu Cezara i UŠRPS-a. U preostala četiri susreta ističu se favoriti UMN Koprivnica, Active Commerce, Inducta ++ i CB Golf, a sastaju se s KKC Pixelom, Gradom Koprivnica, Sedmom silom i Skladgradnjom.

U koprivničkoj srednjoškolskoj dvorani sutra, u subotu, očekuje nas drugo kolo sedme sezone KC lige, mininogometnog prvenstva koprivničkih rekreativaca i rekreativki.

Najzanimljiviji susret trebao bi biti onaj između aktualnog prvaka, ekipe Petgrad/OPG Radiček te doprvaka, NK Romantičari.

Mali derbi igraju pretendenti na visok plasman ePodravina.hr/Kosinus i Bimbo, a neizvjesno bi moglo biti i u susretu Cezara i UŠRPS-a.

U preostala četiri susreta ističu se favoriti UMN Koprivnica, Active Commerce, Inducta ++ i CB Golf, a sastaju se s KKC Pixelom, Gradom Koprivnica, Sedmom silom i Skladgradnjom.

U ženskom derbiju sastat će se aktualne prvakinje iz Drnja i drugoplasirane Kapljice, dvije trenutno vodeće ekipe Li-La i Iskre, te Repaš i Koprivnica koji traže prvu pobjedu.

Prijenos svih utakmica uživo se na internetu može pratiti na Youtube kanalu KC lige, a rezultate uživo na adresi www.kcliga.com.

Ulaz u srednjoškolsku dvoranu je besplatan.

KC ligu organizira Koprivnička udruga za rekreativni sport pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice. Medijski pokrovitelj je ePodravina.hr.

PAROVI 2. KOLA (subota, 14. XI. 2015.)

16.20 KKC Pixel – UMN Koprivnica
17.00 CB Cezar – CB 048/UŠRPS
17.40 ePodravina.hr/Kosinus – Bimbo
18.20 ŽNK Repaš – ŽNK Koprivnica (žene)
18.50 Petgrad/OPG Radiček – NK Romantičari
19.30 Li-La – Iskre (žene)
20.00 Grad Koprivnica – Active Commerce
20.40 ŽNE Drnje – Kapljice (žene)
21.10 Sedma sila – Inducta ++
21.50 Skladgradnja – CB Golf

STRIJELCI – MUŠKI:

2 – Rukavina (Inducta ++), Kokša, Dlaka (UMN Koprivnica), Ogrizović, Petrović (Active Commerce), Ivandija (Bimbo), Šimunić (Petgrad/OPG Radiček), Kovaček (CB Golf), Zrinski, Begić, Fusić (NK Romantičari).

1 – Suvalj, Gašparić (Inducta ++), Prka (Grad Koprivnica), Vuljak, Husnjak, V. Harmadi (CB 048/UŠRPS), Žardin (Active Commerce), Matošić, Škvorc (Bimbo), Jagić, Sertić (CB Cezar), M. Blažeković (Petgrad/OPG Radiček), L. Harmadi (CB Golf), Andrašić, I. Fulir, Juriša (ePodravina.hr/Kosinus), Lebnardić (NK Romantičari), Ledinko, Kapetanić (Sedma sila).

Autogol – Bešenić (CB 048/UŠRPS), Medved (Skladgradnja), Kovač (Active Commerce).

STRIJELCI – ŽENE:

1 – I. Kirilenko, Ivona Tudić (Iskre), Rukavina (ŽNK Koprivnica), Šimek, Korolija (Li-La), Varović (ŽNE Drnje), Šadek (ŽNK Repaš).