9.6 C
prva hnl

Dinamo u Maksimiru rutinski pobijedio Stipićeve Farmaceute
D

Ozljedama i kartonima pogođeni Slaven Belupo otputovao je danas u Zagreb kako bi odigrao prvenstveni susret protiv Dinama. Stipić na raspolaganju nije imao Parackog, Glavčića, Božića, Prcu i još nekoliko njih. Zato su priliku u prvih 11 dobili Kim, Julardžija, Liklin i Apau, inače zamjene kod Farmaceuta.

Inicijativu je očekivano preuzeo Dinamo, a sve je odlučeno u drugom dijelu utakmice. Prvi gol pao je u 61. minuti kada je Gvardiol ušao u 16 metara, pucao, a lopta je pogodila braniča Slavena i prevarila Filipovića. Samo nekoliko minuta kasnije već je bilo 2-0. Prizeman ubačaj Kastratija u mrežu je ubacio Tolić, a konačnih 3-0 postavio je Gavranović nakon kornera u 91. minuti.

Već u srijedu ove dvije momčadi igrat će novu utakmicu, ovog puta u kupu.