16.3 C
Petak, 29. ožujka 2024.
četvrta liga

Đipalo i Škaro poslali Predavac kući praznih ruku, Slaven B uvjerljiv, Drnje kod kuće upisalo visoki poraz
Đ

Drnjanski Tomislav poražen je kod kuće s iznenađujuće visokih 0-4 od Suhopolja.

Završeno je i treće kolo Četvrte lige. Vodeće momčadi upisale su pobjede. Nakon što je jučer Pitomača svladala Slatinu 2-0 kod kuće, te Tehnika-Koprivnica izgubila u gostima u Zdencima 1-3, danas su igrana još tri susreta.

Druga momčad Slaven Belupa bila je uvjerljiva protiv kloštranske Mladosti, na kraju je bilo 5-1. Drnjanski Tomislav poražen je kod kuće s iznenađujuće visokih 0-4 od Suhopolja.

U Ferdinandovcu je gostovao predavački Dinamo. Gostujuća momčad s dva Brazilca u sastavu brzo se našla u zaostatku. U početnim minutama Đipalo je pobjegao obrani, zaobišao vratara i poentirao za 1-0. Kako je krenulo drugo poluvrijeme, opet gol za domaće. Vratar gostiju napravio je pogrešku, ‘prodao’ loptu domaćinu te je naposljetku Škaro zabio za 2-0. Predavac je uspio samo smanjiti do kraja na 2-1, strijelac je bio jedan od Brazilaca.

Nakon tri kola u vrhu su Slaven Belupo II sa devet bodova, a prati ih Ferdinandovac s isto toliko. Dosad stopostotni Garić pokleknuo je kod kuće protiv Bilogore.