9.9 C

Djevojčice Podravke osvojile treće mjesto u Hrvatskoj
D

U utakmici za 3. mjesto Podravkine djevojčice, na završnici prvenstva 1. hrvatske rukometne lige za djevojčice rođene 2000. i mlađe, pobijedile su Garešnicu s 19:8 (11:4) i tako ponovile prošlogodišnji plasman Podravke osvojivši 3. mjesto. U finalnoj utakmici Ivanić je pobijedio Koku 17:10 (8:4) i tako postao prvak Hrvatske u najmlađoj kategoriji rukometašica.

Tena Petika iz Podravke proglašena je najboljim strijelcem prvenstva, a najbolji pivot je Viktorija šestak.

Sastav Podravke na završnici i svi golovi (objavljujemo i zapisnik s utakmice za 3. mjesto): Tajana Bačić, Gabrijela Vrabec, Katarina Borac; Tena Petika 40(18), Lana Galinec, Elena Popović 8, Ana Sikavica 8, Ivana Dombaj, Josipa Kodrić 3, Lana Brkić 5, Valentina Benić, Lucija Jandrašić 14, Paulina Jurić, Klara Petričević 14, Viktorija Šestak 15, Ines Kolar.