Utorak, 23. travnja 2024.
trčali po buri

Dobri rezultati koprivničkih atletičara na državnom prvenstu u krosu u Škabrnji
D

Mlađi junior Albert Rušak istrčao je stazu dužine 4 km u vremenu 15:03 te zauzeo 14. mjesto.

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu u Škabrnji

U subotu 20. listopada je po dobrim vremenskim uvjetima uz laganu buru održano Pojedinačno PH u krosu u Škabrnji na kojem je Atletski klub Koprivnica imao četiri svoja natjecatelja.

Oliver Orešić je nastupio na najduljoj utrci od 10 km te je istu istrčao za 36 minuta i 27 sekundi te zauzeo sedmo mjesto.

Mlađa kadetkinja Tara Rušak nastupila je na utrci od jednog kilometra m koja je ujedno bila i najmasovnija utrka dana sa 41 natjecateljicom na startu. Tara je utrku završila na 18. mjestu s vremenom 3 minute i 22 sekunde.

Najmlađi predstavnik koprivničkog atletskog kluba bio je limač Sven Dženžo koji je utrku na 800 metara istrčao u vremenu 2:40 i zauzeo 9. mjesto.

Kao vjetar

NEVJEROJATNO Divljaci jurili kroz našu općinu, jedan nagazio 169 na sat, ni drugi nije puno zaostajao!

Velika jurnjava kroz Pitomaču zadala je glavobolju policiji tijekom jučerašnjeg dana. Kako navode, pet minuta iza ponoći radar je "uhvatio"...