2.6 C
trčali po buri

Dobri rezultati koprivničkih atletičara na državnom prvenstu u krosu u Škabrnji
D

Mlađi junior Albert Rušak istrčao je stazu dužine 4 km u vremenu 15:03 te zauzeo 14. mjesto.

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu u Škabrnji

U subotu 20. listopada je po dobrim vremenskim uvjetima uz laganu buru održano Pojedinačno PH u krosu u Škabrnji na kojem je Atletski klub Koprivnica imao četiri svoja natjecatelja.

Oliver Orešić je nastupio na najduljoj utrci od 10 km te je istu istrčao za 36 minuta i 27 sekundi te zauzeo sedmo mjesto.

Mlađa kadetkinja Tara Rušak nastupila je na utrci od jednog kilometra m koja je ujedno bila i najmasovnija utrka dana sa 41 natjecateljicom na startu. Tara je utrku završila na 18. mjestu s vremenom 3 minute i 22 sekunde.

Najmlađi predstavnik koprivničkog atletskog kluba bio je limač Sven Dženžo koji je utrku na 800 metara istrčao u vremenu 2:40 i zauzeo 9. mjesto.