Drnjanski Mamić opravdao svoj nadimak, kažnjen s godinu dana zabrane obavljanja svih nogometnih funkcija

0

Županijski nogometni savez završio je disciplinski postupak protiv Ivana Mihalića, predsjednik županijskog prvoligaša iz Drnja. Kako je objavljeno u prošlom glasniku, po prijavi suca Ivana Iveljića pokrenut je disciplinski postupak protiv kluba i Mihalića zbog događaja u sudačkoj svlačionici na poluvremenu utakmice Tomislav Drnje i Bratstvo Kunovec.

Rezultat utakmice na poluvremenu bio je 0-0, a u drugom poluvremenu domaći su došli do pobjede 2-0 zahvaljujući Rajiću koji je zabio dva pogotka.

Nakon utakmice Iveljić je prijavio događaj disciplinskom sucu Matošiću, koji je pak zatražio očitovanja pomoćnog suca i Mihalića do 20. svibnja.

U ovotjednom službenom glasilu županijskog nogometnog saveza izašlo kako je Ivan Mihalić, predsjednik nogometnog kluba Drnje, kažnjen po čl. 58 i 59 DP HNS-a s 12 mjeseci zabrane obavljanja svih funkcija u nogometu. Kazna teče od 14. svibnja 2018. godine.

Što je Mihalić učinio u poluvremenu utakmice kada je ušao u sudačku svlačionicu, možemo samo nagađati. Njegova je ekipa u drugom poluvremenu stigla do pobjede na krilima Rajića. Sve se više čini kako Mihalić opravdava nadimak drnjanskog Zdravka Mamića.

Kažnjeni Mihalić nije imao komentara na izrečenu kaznu.