5.4 C

Državno u Sv. Martinu // Juniori Slavena poraženi i od Osijeka, iako odigrali možda i najbolje dosad
D

Mladi igrači Slavena Belupa su tužni i ponosni nakon što su u 3. kolu završnice državnog prvenstva izgubili od Osijeka u Svetom Martinu na Muri.

Juniori Slavena Belupa poraženi su u 3. kolu Prvenstva Hrvatske, koje se ovaj tjedan održava u Svetom Martinu na Muri, od vršanjaka Osijeka s 2:0. Slavonci su poveli u 27. minuti preko Brlića, a konačnih 2:0 postavio je Salapić u 86. minuti.

– Odigrali smo možda i najbolju utakmicu dosad. Nije nam sviran čisti jedanaesterac, imali smo posjed lopte i puno prilika, ali nam je ponovno bila loša realizacija. Tužni smo, ali i ponosni – kazao je trener juniora Slavena Belupa Sergej Milivojević.

Dodao je kako je i Osijekov trener Miroslav Žitnjak, proslavljeni hrvatski vratar, nakon utakmice rekao da je Slaven odigrao odlično, ali da nije iskoristio svoje prilike.

Mladi koprivnički nogometaši sutra će u 16 sati odigrati i zadnju utakmicu na prvenstvu. Protivnik je Split koji je danas svladao Rijeku s 3:2, i time ostao sam na vrhu s dvije pobjede u dva susreta.

– Cilj nam je što skuplje prodati kožu. U ove tri utakmice nismo osramotili ni klub niti Grad Koprivnicu i želimo tako i završiti prvenstvo – rekao je Milivojević, koji će se s momčadi nakon sutrašnje utakmice vratiti u Koprivnicu.

Posljednje, 4. kolo, na rasporedu je u subotu, a mladi Farmaceuti su slobodni.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...