10.2 C
dvije zlatne medalje

Đurđevački karatisti uzeli čak devet medalja sa zagrebačkog memorijalnog karate turnira u čast poginulih u Domovinskom ratu
Đ

U Zagrebu se u sportskoj dvorani Lučko održao 19. Memorijalni Karate cup Zagreb u čast poginulim bojovnicima Domovinskog rata. Na turniru je nastupilo 435 natjecatelja iz 49 klubova i 3 države.

Karate klub Đurđevac otišao je na ovo natjecanje sa 13 natjecatelja i osvojio 2 zlatne, 2 srebrne i 5 brončanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su Jakob Đebro i Domagoj Kesak.
Srebrne medalje osvojili su Ema Juričić, Jakob Đebro u starijoj kategoriji, Matija Špoljar, Lucija Lauš i Erik Fucak.

Brončane medalje osvojili su Ivan Špoljar, Lea Hrženjak, Niko Marović, Jakov Bartulić i Josip Pandur.

Nastupili su još Petra Gašparec i Stjepan Bartolić.

Natjecatelje su pripremali treneri Valentina Benc, Jakov Bunjevac, Darko Bunjevac i kondicioni trener Ivor Bolteković Tkalec.