7.9 C
Međužupanijska nogometna liga

Đurđevčani dočekuju Cvetkovčane, Križevčani Predavčane
Đ

Đurđevčani su pomalo nesretno ispustili bodove u Orahovici, iako su poveli već u 12. minuti. U drugome kolu u sastav Graničara vraća se stoper i kapetan Janči, što će sigurno učvrstiti obranu trenera Fanceva.

Nogometaši cvetkovečkog Tehničara uvjerljivom su pobjedom krenuli u svoju premijernu sezonu Međužupanijske lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica. Sa sigurnih 3:0 na domaćem su terenu porazili Viroviticu, a novoj pobjedi nadaju se i na uvijek zahtjevnom gostovanju u Đurđevcu.

Nesretno su se u prvome kolu proveli i Križevčani. Na gostovanju u Bereku držali su vodstvo od 1:0 od samog početka utakmice, no uporni domaćini u 80. su minuti izborili kazneni udarac koji su i realizirali. Prvo ovosezonsko domaćinstvo Križevcima u dvorište dovodi opasni Dinamo iz Predavca, ekipu koja je u prvome kolu nadvisila Zdenku.

Nošeni vrlo važnom pobjedom protiv Pitomače u derbiju prvoga kola, Virovci će ponovno istrčati pred svojim navijačima, gdje će tražiti nove bodove protiv Tomislava iz Bereka, dok će Pitomača ugostiti Virovitičane.

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA, 2. KOLO:

3. rujna, 17.00: Pitomača – Virovitica, Križevci – Dinamo P, Daruvar – Garić, Graničar Đ – Tehničar, Podravac – Tomislav B.

4. rujna, 17.00: Zdenka 91 – Slatina, Rovišće – Papuk.

REKREACIJA

Na Uskrsni ponedjeljak će i biciklisti doći na svoje, priprema se jedinstvena utrka

Turistička zajednica grada Đurđevca i Turistička zajednica područja Dravski peski na uskrusni ponedjeljak organiziraju biciklijadu. Utrka starta s dvije lokacije,...