Picok kup

Đurđevčanima čak šest medalja u konkurenciji 240 natjecatelja
Đ

Održan Picok kup na kojem je sudjelovalo 240 natjecatelja iz 22 hrvatska kluba.

Taekwondo klub Borik Đurđevac obilježio je 15 godina postojanja održavajući turnir drugi Picok kup na kojem je sudjelovalo 240 natjecatelja iz 22 hrvatska kluba. Turnir je nakon uvodnih riječi otvorio u ime Grada i Zajednice sportskih udruga Đuro Tomrlin.

Na svečanom postrojavanju svim klubovima je uručena zahvalnica i poklon paket. Posebna zahvala išla je Tihomiru Horvathu za svesrdnu pomoć u radu TKD kluba Borik kojemu je također uručen poklon paket. Na kraju turnira svim članovima kluba je donesena torta za obilježavanje obljetnice.

U sveukupnom poretku Borik je zauzeo deseto mjesto od 22 kluba učesnika te je osvojio pehar za treće mjesto ekipno u formama. Medalje su osvojili: Borna Zglavnik (borbe) zlato, Monika Majnović (forme) zlato, Nikolina Ormanec (forme) srebro, Dorijan Ivančan (forme) srebro i (borbe) srebro te Marta Globan (borbe) bronca. Još su nastupili iz Borika Doroteja Ivančan (mala olimpijada i kick) te Lana Mehkek Dorič i Fran Dorić ( kick) koji su ostali bez plasmana.